Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

QLED Q6F ciemny ekran 4k

(Temat utworzony: 23-10-2018 10:01 PM)
4238 Wyświetlenia
Kornik87
First Poster
Opcje

Witam 

Nie dawno zakupiłem nowy qled q6f jednak mam problem z ogladaniem canal+ 4k obraz jest jak by przyciemniony na Internecie znalazłem kilka podobnych problemów z tym kanałem jednak nie znalazłem rozwiązania. Sytuacja wygląda podobnie na netflixie kanały ultra hd 4k wyglądają ładnie jasno przyjemnie się to ogląda jednak jak włączę coś z hdr to obraz jest ciemniejszy. Tryb ekonomiczny wszystkie opcje mam wyłączone. Włączenie trybu hdr+ i ustawienie gamma na bt1886 rozjaśnia obraz jednak nie jest on ładny, inne jak HLG za ciemny a st.2084 zbyt intensywne kolory. Miał ktoś podobny problem ? 

15403243841221098475739.jpg

 

1540324437218890971370.jpg

 

1540324494448588752298.jpg

 

 

 

0 Like
Kornik87
First Poster
Opcje

Raczej po tej aktualizacji się nic nie zmieniło

 

0 Like
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Cześć @Kornik87,

 

Zachęcam Cię do kontaktu z infolinią w celu przeprowadzenia diagnostyki zdalnej. 

Konsultant połączy się z telewizorem i sprawdzi jego działanie.

0 Like
Adrian89
Journeyman
Opcje

Również zakupiłem qled Q6F i mam ten sam problem. Aktualizacje nic nie wnoszą.  Obraz jest tak ciemny że w dzień nie da się oglądać filmów 4k HDR. Jeśli ktoś by miał rozwiązanie proszę o informację. 

0 Like
Kornik87
First Poster
Opcje

Niestety nic z tym nie zrobisz taki tv niestety w grach jak i filmach hdr wygląda tragicznie. Jeżeli możesz oddaj ten tv i kup coś innego. Konsultant podłączal się zdalnie jednak nic nie pomogło. 

0 Like
Adrian89
Journeyman
Opcje

Telewizor kupiłem sacjonarnie ponad miesiąc temu więc o zwrocie nie ma opcji.
W dzień nic nie widać tv.jpg

0 Like
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Cześć @Adrian89,

 

Ja mimo wszystko zachęcam do kontaktu z infolinią w celu przeprowadzenia diagnostyki zdalnej. 

 

 

0 Like
SRN233
Explorer
Opcje

Całe szczęście, że oddałem tego Szajsunga i kupiłem prawdziwy telewizor nie jakieś g**wno

0 Like
Kornik87
First Poster
Opcje
nowa aktualizacja naprawiła hdr w filmach. Na ps4 4k ciagle bez hdr lepiej wygląda. Brawo szajsung po roku się obudzili i coś zaczęli robic
0 Like
Adrian89
Journeyman
Opcje

U mnie nadal nie ma aktualizacji dalej mam nr 1153 i problem z HDR.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Adrian89A tu co masz na dole na tej stronie https://www.samsung.com/pl/support/model/QE75Q7FNATXXH/

Firmware wer 1202

0 Like