Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Obudowa/ramka odstaje

(Temat utworzony: 05-04-2021 11:12 AM)
1288 Wyświetlenia
Daro5p
Apprentice
Opcje
Witam, 3 miesiące temu zakupiłem telewizor UE50TU8502. Ostatnio zauważyłem że górna obudowa w kilku miejscach odstaje i jest nierówna, przy zakupie wszystko było dobrze. Co może być przyczyną?

image



image



0 Like
23 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Daro5p  Proponuje zgłosić problem przez wsparcie techniczne E-mail.

 

Marcinek32
Explorer
Opcje
Miałem podobny problem z tym samym modelem, lecz w mniejszym rozmiarze. Do tego okropny odgłos strzelającego plastiku w tym miejscu. W moim przypadku serwisant wymienił na miejscu całą matrycę wraz z ramką i telewizor jak nowy.
Zgłoś problem do Samsunga.
0 Like
Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Cześć @Marcinek32 

Problem został rozwiązany?

0 Like
Marcinek32
Explorer
Opcje
Oczywiście. 2 dni od momentu zgłoszenia do naprawy usterki.
Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Marcinek32 Super, że udało się rozwiązać problem😀

0 Like
Manieek
Pioneer
Opcje

 

IMG20220514184545.jpg

Czy to normalne by w TV Samsung UE43TU7022K na dole po lewej i prawej stronie odchodziły ramki od matrycy? Tak jak na zdj i filmiku są prześwity,jak się dociśnie ramke to jest w miarę okej.

0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
@Manieek Witam. No raczej nie jest to normalne. Widocznie coś było źle spasowane, albo odeszła z powodu ciepła.
Manieek
Pioneer
Opcje

Od pierwszego dnia kiedy podłączyłem TV tak było. Pisałem do Samsunga to jeden konsultant odpisał że to normalne bo ramka nie jest dokładnie klejona. Ale dziś ponownie wysyłałem zapytanie ze zdj i filmikiem to konsultant chciał wzywać serwis bo dla niego nie jest to normalne,i tak też zrobimy. Same usterki z tym TV.

0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Nie spotkałem się jeszcze żeby ramka odstawała, jeśli to było od początku to poprostu była przy produkcji źle spasowane i odchodzi.