Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Problem z nagrywaniem na dysk zewnętrzny, timeshift, test wydajności urządzenia nie powiódł się.

(Temat utworzony: 21-12-2017 09:52 PM)
16686 Wyświetlenia
maczupiks
Explorer
Opcje

Witam. 

Zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc w rozwiązaniu problemu z funkcją timeshift. 

Sprzęty jakie posiadam:

TV UE55KU6470S

DYSK WD My Passport 500GB (WDBKXH5000ABK-03)

Po podłączeniu dysku do portu USB HDD, i wciśnięciu na pilocie fukcji nagrywania programu w tv (program cyfrowy) wyskakuje komunikat "Podłączone urządzenie USB może nie obsługiwać nagrywania. Czy wykonać test wydajności?". Po kliknięciu "TAK" pojawia się małe okienko z informacją o wykonywanym procesie, po czym wyskakuje komunikat "Test wydajności urządzenia nie powiódł się."

 

Proszę o informację co mogę zrobić w tym przypadku. Około rok temu dysk ten działał bez problemu pod tv LG i funkcja timeshift również. Sformatowalem też dziś dysk na komputerze i nic to nie pomogło. Czy w tv (system tizen) nie ma gdzieś formatowania tego dysku jakby "pod Samsunga"? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej fukcji.

 

Pozdrawiam, 

Arkadiusz

0 Like
Przejdź do rozwiązania
29 Odpowiedzi
Rozwiązanie
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@slonikdendiTo sformatuj dysk a sam się przekonasz ze funkja zadziała.

slonikdendi
Journeyman
Opcje

Jaki dać system plików: NTFS czy FAT32

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@slonikdendiMożesz dać NTFS.

slonikdendi
Journeyman
Opcje

Dam znać czy zdało to rezultat.

0 Like
slonikdendi
Journeyman
Opcje

Po  szybkim sformatowaniu Dysku TimeShift ponownie jest akywny.

Dziękuję bardzo i pozdrawiam

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@slonikdendiWięc miałem racje że po formacie dysku powróci opcja lata praktyki w serwisie robią swoje :smiling-face:

slonikdendi
Journeyman
Opcje
Jeszcze raz dziękuję bardzo za wszelką pomoc.
Janers
First Poster
Opcje

Genialne w swojej prostocie. 

Dziwiłem się długo dlaczego nie chce mi nagrywać na dysk. Test wydajności ni3 chiał przejść. 

0 na 1 

To działa dziękuję. 

0 Like
Eryk
First Poster
Opcje

Taki dziś napotkałem problem z dyskiem zewnętrzny SSD Samsung T5 że dziś po włączeniu telewizor Blaupunkt nie widzę kanałów telewizji cyfrowej tylko miga ekran na różne kolory jakby się zawiesił a jak fgo odłączyłem to normalnie są kanały 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Eryk   Jak podłączysz inny dysk/pamięć USB to też masz problem na telewizorze Blaupunkt?

0 Like