Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pilot...?

(Temat utworzony: 02-09-2019 08:51 PM)
1117 Wyświetlenia
pysiek95
First Poster
Opcje

Witam
Kupiłem właśnie TV QLED 75 cali za kilkanaście tysięcy i jakie było moje zdziwienie, żeby nie powiedzieć rozczarowanie gdy po rozpakowaniu znalazłem w zestawie najtańszego pilota jaki tylko jest oferowany do telewizorów tej marki. Co prawda smart ale zwykły, czarny, plastikowy...
Nie wiedzieć dlaczego we wszystkich filmikach jakie tylko są zamieszczone w Internecie (oczywiście nie polskich) pokazane są w standardzie, zarówno w tym modelu ale i również tańszych, aluminiowe (srebrne) a niekiedy dwa - czyli dodatkowo zwykły, standardowy pilot. O ten drugi się nie upominam, ponieważ jest on zbędny ale poczułem się jak klient gorszego sortu.
Czy polski rynek nie zasługuje na taki sam standard jak Brytyjczyk czy Niemiec ? A może Samsung musi zaoszczędzić na Polakach aby właśnie innym (lepszym klientom) zaoferować lepszą jakość w tym samym zestawie ?
Ale proste pytanie: czy można jakoś wymienić tego żałosnego pilota na coś co bardziej będzie pasowało do jednego z najlepszych telewizorów oferowanych przez tak znana markę ?

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@pysiek95  Do tego modelu jest, dodawany pilot czarny lub srebrny TM1850A taki sam jest na rynek niemiecki i polski. 

Jak masz jakieś pytania proponuje Ci kontakt z Firmą Samsung przez email 

https://www.samsung.com/pl/support/email-technical-question/

Przechwytywanie.PNG

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@pysiek95  Może podaj, dokładny model twojego TV będzie łatwiej sprawdzić, jaki są piloty do tego modelu ?

 

0 Like
pysiek95
First Poster
Opcje

QE75Q7FNA

 

Ale raczej: jakie są dostępne na polski rynek.
Jak pisałem na zachodzie (przynajmniej na filmikach zamieszczanych przez użytkowników, blogerów, testerów) jest zupełnie inny zestaw akcesoriów...dziwne...przynajmniej dla mnie ?

Chociaż, żyjąc w tym kraju czterdzieści parę lat, powinno mnie to już dawno przestać dziwić.

 

0 Like
Rozwiązanie
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@pysiek95  Do tego modelu jest, dodawany pilot czarny lub srebrny TM1850A taki sam jest na rynek niemiecki i polski. 

Jak masz jakieś pytania proponuje Ci kontakt z Firmą Samsung przez email 

https://www.samsung.com/pl/support/email-technical-question/

Przechwytywanie.PNG

pysiek95
First Poster
Opcje

Już pisałem...czekam na odpowiedź.
Ale doświadczenie jakie mam z serwisem czy w ogóle z firmą Samsung nie napawa optymistycznie.
Mam urządzenia AGD i akcesoria jak smartfony, smartwatche...i różne doświadczenia...
Ale poczekamy zobaczymy. Tym razem to zakup z najwyższej półki jak by nie było za kilkanaście tysięcy więc może im zależy ?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Ten, co Ci podałem, jest, plastikowy kiedyś były dodawane do starszych TV  piloty Smart TM1580A  metalowy plastikowy. 

Jak czujesz, się oszukany to udaj się do sprzedawcy i reklamuj z tytułu rękojmi.

pyoter
Navigator
Opcje
"Ale doświadczenie jakie mam z serwisem czy w ogóle z firmą Samsung nie napawa optymistycznie.
Mam urządzenia AGD i akcesoria jak smartfony, smartwatche...i różne doświadczenia..."


To po co brniesz dalej i kupujesz kolejny sprzęt tej samej firmy? Żeby później użalać się na forum producenta, że nie sprawdziło się jaki pilot jest w zestawie? Słabe...
0 Like