Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Flash Player seria H

(Temat utworzony: 27-03-2018 09:51 AM)
843 Wyświetlenia
Monia1990
First Poster
Opcje

Witam,

 

Dlaczego wyłaczyliście Państwo Flash w przrgladarce w Smart TV z serii H z 2014 roku?

 

W TV rok starszych Flash na tych samych stronach działa prawidłowo.

 

To celowe zagranie przed premierą nowej linii TV?

110 Odpowiedzi
qkamykq
Student
Opcje

Sprawdzcie sobie czy tez wam youtube obniza rozdzielczosc do 720p po aktualizacji tv...

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
To dopiero wieczorem będę mógł zrobić. Ale jeżeli tak się dzieje w aplikacji, to trzeba kontaktować się z jej twórcą, czyli google. Bo to oni są dostawcą kontentu i ich trzeba cisnąć i dopytywać o takie posunięcie. Czym zostało spowodowane?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
18jaguar18
First Poster
Opcje

Ja w sumie już mało co oglądam a jak już to IPTV i wam też polecam sprawdzić czy działa np: w palikacji ottplayer na stronie robicie plik .m3u tam dodajecie jakiś link a nóż widelec zadziała, w każdym bądz razie TV na żywo ładnie się ogląda nie wiem jak z kamerami na żywo.

0 Like
marcin6660
Journeyman
Opcje

Ostatnio zakupiłem już Philipsa 49 cali po kancie ze strony Samsunga ale znowu seria H została pozbawiona nowości a mianowicie aplikacji Just Dance New. Dla mnie Samsung jest skończony  !!! 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
@marcin6660
Może gdybyś bardziej zagłębił się w problematykę aplikacji i ich bytności na telewizorach, zapewne wiedziałbyś, że wsparcie dla poszczególnych tv zależy od developerów aplikacji. Najzwyczajniej, gdy developer przestanie wspierać jakieś urządzenie lub system, to jaki jest sens utrzymywanie takiej aplikacji w menu?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
marcin6660
Journeyman
Opcje

OK. Ale moim zdaniem Samsung zbyt szybko porzuca starsze jeśli takimi można nazwać 3 letnie odbiorniki.  To samo kest ze smartfonami tej firmy 2 lata wsparcia i do widzenia. Telewizora za 3tys.zł. nie kupuję na 3 lata i ta firma mimo iż kilkadziesiąt lat tylko ich TV kupowałem jest u mnie skończona. Właśnie H zepsuł się dokładnie dzień po 2 letniej gwarancji i gdyby nie dodatkowe ubezpieczenie to matryca by mnie sporo kosztowała. 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Ty chyba jednak nie do końca rozumiesz problem. To nie producent ogranicza wsparcie a twórca aplikacji.
Przykład. Co ma wspólnego producent komputera z tym że Microsoft zakończył wsparcie dla systemu XP., który jeszcze niektórzy mają zainstalowany? I co napiszę z awanturą do np. Toshiby, że nie dostaję już łatek bezpieczeństwa na stary system?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
marcin6660
Journeyman
Opcje

W 2015 wprowadzono Tizen-a a to chyba nie ma nic wspólnego z aplikacjami (chyba tylko przeglądarka) To chyba nie producent aplikacji typu Netflix , Amazon itp decyduje o tym że jego aplikacja jest instalowana wbrew mojej woli w moim telewizorze i nie mogę jej usunąć tylko jedynie zablokować tylko Samsung wraz z aktualizacja firmware telewizora.  Prosze nie mówić że producent telewizora nie ma wpływu na to co jest instalowane w jego produkcie.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Ma wpływ, ale jeżeli developer wycofa się ze wsparcia danej serii, rocznika, czy wersji tizena to co? To samo dzieje się w przypadku, gdy nie zgłosi chęci do udostępnienia nowej aplikacji.
Odpowiem Ci na swoim przykładzie.
Gdy wydaję tarcze na zegarki, to ja podejmuję decyzję na jakie modele ma byś udostępniona i Samsung nie zmusza mnie, abym wydawał ja na inne jeszcze modele. Tak samo dzieje się gdy jakąś już wydaną zaktualizuję i wycofam się ze wsparcia dla starszych modeli zegarków. Najzwyczajniej rezygnuję ze wsparcia i koniec. Ja jestem twórcą, Samsung jest tylko pośrednikiem umożliwiającym mi dotarcie do szerszego grona użytkowników. I gdy się z czegoś wycofam lub nie wspieram jakiegoś modelu, szanują moją decyzję, bo to ja tworzę ten produkt.
Bardziej obrazowo i zrozumiale się nie da.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
ju7000
Apprentice
Opcje

W jaki sposób można Tobie kliknąć DISLIKE ? Tu przychodzą ludzie z kłopotem i żeby go rozwiązać, a Ty wchodzisz w buty jakiegoś szajsowego pełnomocnika?

Jeżeli ktoś kupując telewizor miał flasha, a nagle producent mu ten flash wyłączył, to oburzenie konsumenta jest jak najbardziej zrozumiałe.