Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

TV seria M(2017) player (TVN) nie daje się zaaktualizować

(Temat utworzony: 23-03-2018 10:04 PM)
315 Wyświetlenia
mlyn
Explorer
Opcje

Wyglada na to, że coś skopali w zabezpieczeniach aplikacji. Cały czas wyskakuje komunikat o dostępnosci aktualizacji do player. . Ale nie daje się zaaktualizować. Wywala się na samym końcu. Prawdopodobnie dlatego, że player jest aplikacją "wbudowaną" w TV. Nie mozna jej usunąć a więc i aktualizować. Podobnie było z HBO GO. Teraz w telewizorze są 2 aplikacjie HBO - stara "wbudowana"w TV , która nie działa i nowa działająca.

0 Like
3 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Zamów pomoc techniczną przez menu tv. Koniczne jest czyszczenie cache smart hub. To problem występujący po aktualizacji playera przez tvn do wersi 5-tej.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
mlyn
Explorer
Opcje

Miałeś rację. Dziekuję za pomoc. Połączyli się zdalnie weszli do menu serwisowego i wyczyścili cache - pomogło. Szkoda,  że nie można wejśc do menu serwisowego z pilota jak starszych modelach. Wziąłem nawet pilota z ES6800 - ale kody nie zadziałały 😞

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Powiem, że nawet ze smart pilota można wejść, ale nie powiem jak. :smiling-face:

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like