Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Flash Player seria H

(Temat utworzony: 21-03-2017 02:43 PM)
14705 Wyświetlenia
Monia1990
First Poster
Opcje

Witam,

 

Dlaczego wyłaczyliście Państwo Flash w przrgladarce w Smart TV z serii H z 2014 roku?

 

W TV rok starszych Flash na tych samych stronach działa prawidłowo.

 

To celowe zagranie przed premierą nowej linii TV?

110 Odpowiedzi
MichałL
Pathfinder
Opcje

Hej @Monia1990

 

W chwili obecnej na modelach, z 2014 czyli serii H przeglądarka nie odtwarza Flash. Sprawa jest zgłoszona w dziale aplikacji w celu wyjaśnienia takiego działania przeglądarki. Jak będę miał dodatkowe info to będę informował na bieżąco.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
0 Like
matr1
First Poster
Opcje

Przyłączam się do postu Monia1990 Dlaczego wyłączono flash playera w web browser w serii H? Wiele osób specjalnie dla tej funkcji kupiło telewizory i to w dodatku kilka miesięcy temu Skandaliczne potraktowanie użytkowników Prosimy o jak najszybsze naprawienie tej funkcji

0 Like
dreszk
Journeyman
Opcje

Hej @MichałL, i co z tym zgłoszeniem?
Nabyłem dwa Tv UE48H6400 i UE48H6470, ważnym kryterium takiego wyboru był dobrze działający flash w przeglądarce internetowej. Niedawno przestało to działać. Ja również uważam to za skandaliczne posunięcie przez firmę. Do tego sprzęt przestał być zgodny z umową - usunięto istotny dla mnie element użytkowy z usługi multimedialnej.
Nalegam na pilne przywrócenie funkcji.

0 Like
MichałL
Pathfinder
Opcje

@matr1
@dreszk
Sprawa jest w trakcie weryfikacji, jak będę mieć jakiekolwiek informacje to dam znać.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
0 Like
flashplayer
Student
Opcje

Wysłaliśmy ze znajomymi skargę do Urzędu Ochrony Konsumenta i Konkurencji na producenta Samsung w związku z naruszeniem zbiorowego interesu konsumenta Kupiliśmy telewizory  firmy Samsung serii H tylko i wyłącznie ze względu na funkcję flash player w przeglądarce - mogliśmy wybrać każdy inny tv ale właśnie ten miał mieć funkcję flash i miał ją ale właśnie ją wyłączono Wysyłajcie i wy skargi na Samsunga do UOKIK

kozbus
Pathfinder
Opcje

 

samo zdenerwowanie rozumiem jak najbardziej i brak flash playera jest niezrozumiale ale to...

 


flashplayer napisali:

Kupiliśmy telewizory  firmy Samsung serii H tylko i wyłącznie ze względu na funkcję flash player w przeglądarce 


serio? :smileyvery-happy: :smileyvery-happy: :smileyvery-happy: 

0 Like
adamski55
First Poster
Opcje

Ja też mam to samo co i wy nie działa flash w serii ue55H6400 Zostałem oszukany przez firmę Samsung i będę wyciągał z tego tytułu prawne konsekwencje Rozmawiałem ze znajomym prawnikiem który powiedział że za podobne numery inny gigant elektroniczny dostał milionową karę od urzędu w naszym kraju

0 Like
ML2
First Poster
Opcje

Czy masz treść takiej skargi do UOKiK ? Chętnie wyśle takową.

Czy z związku ze zmianą umowy przez ***** można żądać wymiany sprzętu lub zwrotu gotówki ?

0 Like
dreszk
Journeyman
Opcje
Do @MichałL Rozumiem, że nadal brak informacji z "działu aplikacji".
Próbowałem bezpośredniego kontaktu z firmą Samsung. Czat na żywo - wszyscy konsultanci wciąż zajęci, proponują wysłać email, obiecują odpowiedzieć. Wysyłam emaila z formularza (bezpośredniego adresu oczywiście nie podają) i oczywiście nie dostaję ani odpowiedzi, ani nawet potwierdzenia, że jakiś email do nich wysłałem. Założyli to forum "społeczność Samsung", na której też niewiele można się dowiedzieć na temat problemu, czy w ogóle mają zamiar go rozwiązać. Ja sie pytam, co to za ukryta firma jest ten Samsung? Niby sprzęt robią całkiem dobry, ale gdy klient ma problem, to nawet prostej informacji nie można uzyskać. Chyba czas wykreślić tę firmę z potencjalnych przyszłych zakupów.
0 Like