Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak dźwięku po HDMI pomiędzy UE55MU6102 - HT-J4550

(Temat utworzony: 15-11-2017 09:28 AM)
2885 Wyświetlenia
DariuszLesicki
Student
Opcje

Witam! Właśnie otrzymałem sprzęt i przy połączeniu HDMI pomiędzy UE55MU6102 a HT-J4550 poległem. Wszystko mam włączone, przewód zgodny z ARC. HDMI podłączone na kanał HDMI 3 w telewizorze i HDMI IN w zestawie kina domowego. Zestaw kina domowego, cały czas wyświetla D.IN. Na telewizorze wybieram w Ustawieniach - Odbiornik (HDMI). Mam przez moment klepsydrę, po czym znika i nic się nie dzieje. Teoretycznie jest wybrany Odbiornik HDMI, ale dźwięk nadal dobiega z głośników TV.

0 Like
2 Odpowiedzi
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Cześć DariuszLesicki

 

Spróbuj podłączyć tak: w kinie domowym port hdmi out połącz kablem z TV przez hdmi arc, w ustawieniach tv włącz anynet+, i co ważne ustaw źródło dźwięku na kino domowe (domyślnie jest telewizyjne).

 

Daj znać czy działa.

DariuszLesicki
Student
Opcje

Tak zostało zrobione. Mimo wszystko nie działało. To co zrobiłem później, to wypiąłem wszystkie HDMI. Włączyłem TV (prawdopodobnie nie wykrył wtedy sprzętu, który był wcześniej i go usunął). Następnie na włączonym kinie domowym i TV podłączyłem ponownie HDMI OUT na kinie i TV przez HDMI ARC (kanał 3) i nagle zaczęło działać. 

Widać, że gdzieś jest problem z dogadywaniem się sprzętu (przy pewnej sekwencji podłączania).

 

Problem rozwiązany. Dziękuję za pomoc!