Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualizacje oprogramowania dla telewizorów - gdy widzicie nową - piszcie, podając numer wersji i model TV.

(Temat utworzony: 15-11-2017 07:59 PM)
58443 Wyświetlenia
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

UWAGA posiadacze modelu Q7F!

Pojawiła się właśnie nowa aktualizacja dla tego modelu oznaczona numerem 1151.1

Telewizor jeszcze jej nie widzi, ale możecie ja pobrać z tego linku http://org.downloadcenter.samsung.com/downloadfile/ContentsFile.aspx?CDSite=UNI_PL&CttFileID=6878776... i samodzielnie zainstalować z pendrive.upgrade.PNG

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
862 Odpowiedzi
Fstt
Apprentice
Opcje
Mozliwe, udało mi się kupić tylko ten 3000. Wifi nie wykrywa sieci, soundbar nie może wyszukać telewizora, a pilot smart po prostu się zawiesza. Po powrocie do starego softu wszystko wróciło do normy
0 Like
Fstt
Apprentice
Opcje

Konsultant samsunga potwierdził, ze SEK 3000XC pasuje do mojego telewizora Ue55ES8000SXXH. Potwierdził także, ze najnowsza wersja oprogramowania to 002022.  Dał tez kilka wskazówek odnośnie instalacji SEK, wiec dziś próbuje kolejny raz .

vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Pojawiła się właśnie nowa aktualizacja dla modelu JU wer 1550 :smiling-face:

Przechwytywanie1.PNG

vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@kamil40013   @zalko  Dla modeli z 2019 roku RU i Q jest nowy firmware wer 1351

zalko
Pathfinder
Opcje
Gdzie znajdę zmiany w nowym sofcie?


QE55QN85BAT
0 Like
Misiek85
Pioneer
Opcje

@zalko wrote:
Gdzie znajdę zmiany w nowym sofcie?

Nigdzie tego nie znajdziesz. Zmiany są bardziej strzeżone niż tajemnice Watykanu.

zalko
Pathfinder
Opcje
Umarłem w tym momencie 🤔🙏


QE55QN85BAT
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@vdsl2, Dziękuję za informację. Aktualizację musiałem zainstalować przez USB, gdyż dla mojego modelu telewizora nie była jeszcze dostępna z poziomu menu.

 

Niestety zmian w oprogramowaniu musimy doszukiwać się sami.


0 Like
zalko
Pathfinder
Opcje

@Misiek85  napisał(a):

@zalko wrote:
Gdzie znajdę zmiany w nowym sofcie?

Nigdzie tego nie znajdziesz. Zmiany są bardziej strzeżone niż tajemnice Watykanu.


w odp..." 

Rozumiem, że interesuje Pana co wniosła nowa aktualizacja.

 Każda aktualizacja ma na celu usprawnienie pracy systemu operacyjnego, dodatkowo ostatnia  poprawiała pracę przeglądarki internetowej.

 

Mam nadzieję, że przedstawione informacje okażą się pomocne w szybkim rozwiązaniu Pana sprawy.



QE55QN85BAT
0 Like
Misiek85
Pioneer
Opcje

@zalko  napisał(a):

@Misiek85  napisał(a):

@zalko wrote:
Gdzie znajdę zmiany w nowym sofcie?

Nigdzie tego nie znajdziesz. Zmiany są bardziej strzeżone niż tajemnice Watykanu.


w odp..." 

Rozumiem, że interesuje Pana co wniosła nowa aktualizacja.

 Każda aktualizacja ma na celu usprawnienie pracy systemu operacyjnego, dodatkowo ostatnia  poprawiała pracę przeglądarki internetowej.

 

Mam nadzieję, że przedstawione informacje okażą się pomocne w szybkim rozwiązaniu Pana sprawy.


Czyli dokladnie to samo co zawsze. :face-with-tears-of-joy:

0 Like