op 02-08-2020 01:40 PM
Wij hebben sinds anderhalve maand een nieuwe samsung QE65Q64R aangeschaft, en wat opvalt is dat de tv steeds vaker en ook harder tikkende geluiden afgeeft. De eerste 3 weken viel dit nog niet zo op maar nu wordt het toch erg storend, vooral als netflix aanstaat is het erg. Ook als hij uitgeschakeld is blijft hij soms wat na tikken/kraken. Ik heb al wel gelezen dat meerdere mensen met dit probleem kampt, maar is er een oplossing?
De tv hangt aan de muur en het staat mij bij dat toen hij nog op de poten stond, het kraken minder was.
op 03-08-2020 05:35 PM
op 20-10-2020 03:52 PM
Natuurlijk absurd dat dit mag en gewoon een ontwerp fout, maar goed als je de helderheid instelling vermindert, hij staat nu van 50 naar 25, vermindert het tikken ook behoorlijk, over is het helaas nog niet
op 21-10-2020 02:15 PM
op 21-03-2021 07:59 AM
Is er een oplossing vanuit Samsung gekomen?
op 10-05-2021 12:35 PM
Hallo,
Ik ervaar hetzelfde, vorig jaar een The Frame (2020) 75 inc aangeschaft en deze bleef ook na bijv. na 7 uur na aanschakelen van de TV een tikkend geluid vertonen. Dit is toen ook erkend door de leverancier en samsung en heb hierom een 2021 versie ter vervanging gekregen. Helaas is het tikkend geluid nog steeds aanwezig en komt regelmatig boven het tv geluid uit.
Ik ben nog in gesprek met de Samsung helpdesk (aangezien de andere betrokken partijen geen oplossing kunnen bieden) dus heb nog geen definitieve oplossing of oorzaak.
op 11-05-2021 08:40 AM
Hi @Paule83,
Welkom op de Community. Kun je dit vastleggen op video? Dan kan ik het laten beoordelen door onze productspecialist 👍
op 25-05-2021 10:25 AM
Beste Samsung,
Begin april een mooie samsung the frame 75 inch gekocht en na een paar weken begon het tikkende krakende geluid uit de tv te komen. Dit lijkt mij verre van gezond en heb dus platte tv ingeschakeld. Daar hebben wij de tv gekocht.
Zij sturen vandaag een monteur om het probleem te verhelpen. Vind dit uiteraard netjes, maar ook erg eng... want het is een nieuwe tv... en dan hebben wij nu al reparatie nodig? Gaat er bij mij niet echt in.
ik las in voorgaande posts dat u een filmpje oid wil hebben van het tikkende geluid, deze heb ik, en stuur ik bij deze ook mee.
Hier zijn 2 geluidsbestanden. ( hopelijk is het downloaden ervan gelukt )
Anders heb ik wel een aantal video's die ik via whatsapp zou kunnen versturen. Downloaden via de pc lukt namelijk niet.
op 26-05-2021 08:43 AM
Hi @Ronnie531,
Ik hoor helaas niets terugkomen op de video's. Kun je mij een privebericht sturen met jouw adres- en contactgegevens?
Ook heb ik de gegevens van de TV nodig, het serienummer, de aankoopdatum etc.
Dan kijk ik even wat ik voor je kan doen 👍
op 06-09-2021 07:02 PM
Beste Bruce, ik heb je ook een prive bericht gestuurd.
Wij hebben de tv gekocht bij plattetv.nl op 1-4-2021. Wij hebben al 1x een reparatie gehad, toen is het scherm van de tv vervangen. Daarna hebben wij een heel nieuwe tv gekregen ( zelfde model ) maar ook hier hetzelfde probleem.
de TV gegevens zijn:
Model: QE75LS03TAS
modelcode: QE75Ls03TASXXN
type No: QE75LS03T
s/N : 0FDV3HAR200048
made in Hungary