Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[PORADNIK] Jak wyłączyć "Numer prywatny"?

(Temat utworzony: 15-05-2019 02:05 PM)
172138 Wyświetlenia
GosiaS
First Poster
Opcje

Cześć!

 

Dzwonisz do znajomego, który informuje cię, że wyświetlił mu się numer prywatny lub zastrzeżony?

 

W pierwszej kolejności skontaktuj się z operatorem, żeby wyjaśnić sytuację.

 

Jeżeli po stronie operatora wszystko jest w jak najlepszym porządku, warto sprawdzić, czy ustawienia telefonu nie zostały zmienione. To bardzo proste!

 

Wejdź w Połączenia/Telefon (Zielona słuchawka).

1.jpg

 

Trzy kropki w prawym górnym rogu.

 2.jpg

 

Ustawienia.

3.jpg

 

Usługi dodatkowe.

4.jpg

 

Wyświetl mój ID rozmówcy.

5.jpg

 

W tym miejscu możesz wybrać czy chcesz pokazywać swój numer, czy pozostawić go ukrytym. Wybór należy już do Ciebie!

 

W zależności od wersji systemu Android, którą posiadasz, ta ścieżka może się nieznacznie różnić. Pamiętaj jednak, że sam jej początek pozostaje bez zmian:

 

Zielona słuchawka > Trzy kropki > Ustawienia.

 

Powodzenia! 

5 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@GosiaS  Dzieki za poradnik przyda się:thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:

0 Like
_Użytkownik_
Helping Hand
Opcje
Witam, dzwoniłem do kogoś przez numer prywatny wybierając na klawiaturze #31#XXXXXXXXX i teraz zawsze jak dzwonię do kogoś to mam numer prywatny, jak to wyłączyć?
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Użycie jednorazowego kodu nie powinno załączyć na stałe. Zapoznaj się z tym poradnikiem.

https://eu.community.samsung.com/t5/pozosta%C5%82e-smartfony/poradnik-jak-wy%C5%82%C4%85czy%C4%87-qu...

Biały
Journeyman
Opcje
Klikasz klawiature tak jak bys wybierał połączenie pozniej w 3 kropeczki i dajesz ustawienia nastepnie wybierasz ustawienia dodatkowe oraz pokaż swój identyfikator rozmówcy i tam zmieniasz czy ma pokazywać nr czy nie :smiling-face: Pozdrawiam
Makowski
Explorer
Opcje
Wejdź w aplikacje Telefon, przejdź do ustawień poprzez 3 kropki. Następnie zjedź w dół i wybierz sekcję "Usługi dodatkowe", tam znajdziesz opcje pokaż swój identyfikator rozmówcy, kliknij na nią i powinny pojawić się tobie trzy rozwiązania: "Domyślne ustawienia sieci", "Nigdy" oraz "Zawsze".Screenshot_20220723-093543_Call settings_2932_1658561801.jpgScreenshot_20220723-093230_Call settings_2931_1658561792.jpg