Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualizacje oprogramowania Galaxy Tab S9 | S9+ | S9 Ultra | S9 FE | S9 FE+

(Temat utworzony: 4 tygodni(e) temu)
46 Wyświetlenia
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

W tym wątku zachęcam do informowania oraz prowadzenia dyskusji na temat aktualizacji oprogramowania dla tabletów z serii Galaxy Tab S9.

UNPK_Tab-S9-PR_dl1f.jpg

Tablety Galaxy Tab S9 są objęte wsparciem w postaci 4 dużych aktualizacji systemu oraz 5 lat poprawek bezpieczeństwa. Ostatnią dużą aktualizacją będzie Android w wersji 17. W przeciwieństwie do smartfonów tablety od momentu premiery otrzymują aktualizacje co kwartał. Poniżej znajdziecie odnośniki do informacji o najnowszej wersji oprogramowania oraz dzienników zmian.

Galaxy Tab S9

Galaxy Tab S9+

Galaxy Tab S9 Ultra

Galaxy Tab S9 FE

Galaxy Tab S9 FE+

 

Przydatne linki:


OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@AirWolfOne, spróbuj na początek wykonać zabieg Wipe Cache Partition: https://eu.community.samsung.com/t5/pozosta%C5%82e-smartfony/poradnik-soft-hard-reset-tryb-bezpieczn...


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

Zbyszekk
Voyager
Opcje
  1. Nowa aktualizacja dla Galaxy Tab S9 Ultra z dzisiaj.

Zbyszekk_0-1712601580469.png

 

kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Galaxy Tab S9 FE / S9 FE+ - Kwietniowe poprawki zabezpieczeń - BXD6

Screenshot_20240412_155646_Software update.jpg

Screenshot_20240412_160539_Settings.jpg


kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Galaxy Tab S9 FE / S9 FE+ -  Aktualizacja regionalnego pasma LTE TDD - BXDA - EUX

Screenshot_20240424_125154_Software update.jpg
Screenshot_20240424_125923_Settings.jpg


kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Galaxy Tab S9 FE / S9 FE+ -  Aktualizacja do One UI 6.1 - BXDG - EUX

Screenshot_20240514_142547_Software update.jpgScreenshot_20240514_144424_Settings.jpg


Kuba0112
Apprentice
Opcje
Zaaktualizowałem swój Galaxy Tab s9 FE+ do najnowszej wersji One UI 6.1, ale po aktualizacji aplkiacje, nie dostały aktualizacji do nowszej wersji. Nie mam żadnej opcji zaaktualizowania ich, gdyż pokazjue, że są pobrane najnowsze wersje. Przez to nie mam wielu funkcji z One UI 6.1. 
0 Like
mr0czny
Pathfinder
Opcje
Witam,
Bo tu się chcę dopytać, jakie funkcje nie działają???
Pozdrawiam
0 Like
Kuba0112
Apprentice
Opcje
Przykładowo przed aktualizacją były te wskazówki co nowego w aktualizacji. I była tam możliwość edycji zdjęć z AI, że możesz obiekty przesuwać, a resztę ci wygeneruje. To tej opcji nie mam
0 Like
mr0czny
Pathfinder
Opcje
Witam,
Po zobaczeniu rozpiski z urządzeniami, które obsługują, bądź mają obsługiwać Galaxy AI nie widnieje Samsung Galaxy Tab S9 FE+
mr0czny
Pathfinder
Opcje
Tutaj jest lista które obsługują Galaxy AI. Prosze się z nia zapoznać.
https://www.samsung.com/pl/galaxy-ai/
0 Like