Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

A Samsung szponzorálja az e-sportot

(Témakör létrehozásának dátuma: 01-10-2019 05:36 PM)
246 Megtekintések
AdamSzabo
Voyager
Beállítások

Sziasztok! 

 

Most olvastam, hogy a Samsung hivatalosan szponzorálja a PUBG nevű játék európai bajnokságát, és a versenyen minden résztvevő a legújabb 240Hz-es frissítési rátával rendelkező ívelt monitort fog használni. 

 

https://www.samsung.com/hu/news/local/samsung-a-pubg-europa-liga-hivatalos-monitorszponzora/

 

Nektek mi a véleményetek a bejelentésről, illetve magáról a kijelzőről? 

 

2 Válaszok
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Jó látni, hogy a Samsung egyre inkább nyit az elektronikus sportágak felé! 😃

 

Azonban félek, hogy a játék optimalizálatlansága miatt nem fogják tudni kihasználni azt a jó kis frissítési frekvenciát... 😬


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
EvelinCz
Hotshot
Beállítások
Szerintem ez egy jó kezdeményezés a Samsung részéről, egyre jobban nyit a gamerek felé az elmúlt években. Ezt látni a felső kategóriás telefonok tervezésénél is, illetve a különböző appok megjelenésével mint pl a Discord.
Ez a monitor szerintem nagyban meg fogja növelni a játékélményt egy részt minimális válaszidő, másrészt a képernyő beláthatósága miatt. Ezzel pedig növelni fogják a hatékonyságot is.
0 tetszik