Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Top10 legnépszerűbb okostelefon Q1/24

(Témakör létrehozásának dátuma: 4 hete)
43 Megtekintések
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Sziasztok!

Az S24 széria már a kezdetektől pozitív visszajelzéseket kapott, és úgy tűnik, hogy jól is fogytak a mobilok az idei év első üzleti negyedévében.

A piackutató cégek számításai szerint a Samsung vissza is vette a vezetést a leszállított mobiltelefonok tekintetében. További jó hír a Samsungnak, hogy a legkeresettebb Androidos mobil ezúttal az S24 Ultra lett, míg összetettben pedig az 5. legnépszerűbb okostelefonnak számított az említett időszakban, ráadásul a top10-es listán az S24-es alapmodell is szerepel.

image
Forrás: Counterpoint 

Ez azért is jó hír a gyártónak, mert az elmúlt években rendszerint a kedvezőbb árfekvésű mobiljaik szerepeltek előkelő helyen.

További érdekesség, hogy a top10-es listán kizárólag Samsung (5 db) és Apple (szintén 5 db) mobilok találhatók.

image
Forrás: Samsung 

Szerintetek minek köszönheti az S24 széria ezt a népszerűséget?
3 Válaszok
Osnyak
Voyager
Beállítások
Jól sikerült telefonok lettek. Szerintem nőtt a márka iránti bizalom is, hála a szintén jól sikerült S23-aknak. Persze sok dolgon múlik, például a jobb marketingen is.
0 tetszik
SzabolcsSensej
Voyager
Beállítások
Jól meglepődtem
A15
Illetve tavalyi A13-14-es szérián.
Olvastam,sok helyen veszik őket 2-3 évig kiszolgálják a felhasználokat(nyilván a maga elvárásoknak megfelelően)
S24 széria sikere kellet is...az S21-22 után bizonyitani hogy az exynos igen tud jó lenni,ha megfelelő időt és munkát tolnak bele :smiling-face:
És nyilván egy régebbi samsung is lehet időálló és megbizható!

Mint ennek a kommentnek a végén egy S21FE Felhasználó :)))))
Szép estét :winking-face:
AndrasK
Samsung Expert
Beállítások
Szia! Nagyon jól sikerültek, jók az akciók és azért nem egyszer bizonyította a Samsung, hogy miért is vezeti a piacokat.
0 tetszik