Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

A 40 Adaptív fényerő probléma

(Témakör létrehozásának dátuma: 02-10-2019 02:28 PM)
3556 Megtekintések
csavargo664
Apprentice
Beállítások

Üdvözlet!

 4 hónapos a készülékem és azt tapasztalom hogy az  adaptív fényerő ha be van kapcsolva akkor minmálisan elhalványul majd kivilágosodik és ezt felváltva csinálja de nem mindig. már ujraindítottam párszor de nem javult meg. Esetleg valami ötlet? Köszönöm

0 tetszik
11 Válaszok
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Az adaptív fényerő a környezetedhez méri a kijelző fényerejét. A szenzorba beszűrödő fénymennyiség alapján fog a képernyőd fényereje is változni.

fényérzékelő.jpg

 

Ezek alapján tehát normális jelenségről beszélünk, kivéve ha folyamatosan ugyanakkora fénymennyiség mellett is folyamatosan változik a kijelző fényereje és nem áll semmi a fényforrás, illetve a szenzor közötti útba. (Esetleg erről lenne szó?)


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
AdamSzabo
Voyager
Beállítások
Ahogy @RozvM is írta, tudnunk kéne, hogy milyen környezetben produkálja ezt a telefon.
Ha például olyan helyen tapasztalod ezt, ahol árnyékos és napos részek váltogatják egymást, például fákkal szegélyezett úton, vagy városban a kanyargó buszon, akkor az helyes működésre utal. Ha azonban egy zárt térben, állandó megvilágítás mellett (pl ablak nélküli teremben) is ezt csinálja, akkor ott valamilyen probléma lesz.
csavargo664
Apprentice
Beállítások

Igen erről van szó. Állandó fény mellett ingadozik a fényerő. 

0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Ez esetben kérlek ellenőrizd az Android naprakészségét (Beállítások➡️Szoftverfrissítés➡️Letöltés és telepítés), majd kezdeményezz egy gyári visszaállítást (Beállítások➡️Általános kezelés➡️Visszaállítás➡️Gyári adatok visszaállítása).

 

A fejleményekről kérlek jelezz vissza egy válasz formájában 🙂

 

(⚠️A gyári visszaállítás a telefonon lévő személyes adatok törlésését vonja maga után.⚠️)


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

csavargo664
Apprentice
Beállítások

Az android naprakész. Mai napon nem észletem a hibát, így most várok még a rendszer visszaállítással. 

 

Köszönöm a segítséget. Amint van fejlemény jelzem!

 

Üdv: Tamás

Birdi69
Apprentice
Beállítások
Hali.Nekem van egy samsung galaxy a12.Adaptiv fényerö nullára áll vissza beállítottam.Gyári beállítást csináltam készüléken.Ugyanazt csinálja telefon.Szervizben fogom küldeni telot garanciális.
0 tetszik
RozvM
Samsung Members Star ★★★
Beállítások

Szia!

Ahogy @AdamSzabo is írta, az operációs rendszer manuális fényerő mellett is néha állítja az értékét magától, ha egy bizonyos érték felett van a szenzorba érkező fénymennyiség, illetve ha a készülék hőmérséklete túl magas.


Kérlek nyomj a MEGJELÖLÉS MEGOLDÁSKÉNT! gombra, hogyha az adott hozzászólás megoldotta a problémádat. Ezzel nem csak a mi munkánkat, hanem a felhasználók gyorsabb és könnyebb tájékozódását is elősegítheted!

0 tetszik
Birdi69
Apprentice
Beállítások
Megy a telo szervizben.Megnézik kiderül.Mi a baja pontosan.Nem természetes normális.Szerintem.
Icuka112
First Poster
Beállítások
HELÓ NÁLLAM A SAMSUNG TEL.HA BEVAN KAPCSOLVA HA EGY HELYBEN ÜLÖK AKKOR IS VÁLTOZIK A FÉNYERŐ,MANUALISAN KELL BEÁLLÍTANOM.Ez A REDMI 9 NÉL AUTOMATIKUS VOLT,AZ A TELI JÓL BEVÁLT,AZONBAN LEZÁRT ELFELEJTETT JELSZÓ MIATT,ÉS TÖBB SZERVÍZBE VOLTAM A FELOLDÁSA MIATT,YETTELES VAGYOK,AZT MONDTÁK NEM LEHET FELOLDANI.KÉNYTELEN VOLTAM VENNI MÁSIKAT AMI 5 GÉS SAMSUNG,NEM AKAROK BELENYUGODNI HOGY MI AZ HOGY NEM LEHET FELOLDANI,TUDOM AZ ADATOK ELVESZNEK,DE 100 EZER FT.OS TELIT MOST TEGYEK A TÖBBIHEZ,VAN MÁR 5-6 OKOSTEL ÍGY IS HASZNALATON KÍVŰL,MIND JÓ KÁ RTYA NINCS BENNÜK,MIND OKOSTELI.VAN VALAKINEK OLYAN ISMERŐSE AKI FELTUDNÁ OLDANI?/NEM VAGYOK "BUTA"90 ÓTA VAN MOBILOM,ES AZ INFORMATIKÁRÓL JÖTTEM NYUGDÍJBA.ÜDV.
0 tetszik