Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Nincs tárhely növekedésnek jele?

(Témakör létrehozásának dátuma: egy hónapja)
57 Megtekintések
KrisztianK
Samsung Expert
Beállítások

Sziasztok!

Nem túlságosan szivárognak az infók a Galaxy Z 6 termékekről, ami arra is utalhat, hogy a Samsung végre valahára kezében tartja a tényeket, és nem hagyja, hogy idő előtt kerüljön napvilágra. Persze a lap túloldalán az is ott lehet, hogy kevéske a változás, így nincs miről beszámolni.

Fotó: SAmsungFotó: SAmsung

Ross Young népszerű kijelző iparági bennfentes infója alapján nem várható méret növekedés a belső tárhely terület terén:

  • a Galaxy Z Flip6 5G: 256GB és 512GB,
  • míg a Galaxy Z Fold6 5G: 256GB, 512GB és 1TB tárterülettel láthat napvilágot

Ergo, ilyen téren maradnak a tavalyi és tavalyelőtti értékek. Egyelőre szó sincs arról, hogy 2TB-ra akarnák növelni mindezt, amit akár indokolhatnak a 4K és 8K videófelvételi rögzítési opció, csak éppen a piac még kevésbé használja, helyette a FHD sokkal népszerűbb.

Ti miként látjátok, indokolt lenne az eggyel nagyobb opció, mint a fenti maximális?

Üdv:
K

 

Forrás: https://galaxyvilaga.hu/2024/04/29/nincs-meglepetes-a-tarhely-teren/

4 Válaszok
Boroslevi
Journeyman
Beállítások
Boroslevixxx@gmail.com
0 tetszik
CsabaSz
Samsung Expert
Beállítások
Szia!
Szerintem igen kis szàmban fogyna a nagyobb tàrhely, csak úgy, mont most. Ha árban közelebb tudnák kozni az 1TB vàltozatot az 512GB-shez és ehhez igazítanák adott esetben az akár 2TB-s árát, talán akadna aki ezt a változatot választaná😁
0 tetszik
GTamás
Samsung Members Star ★★
Beállítások
Az én álláspontom az, hogy a 256/512 és a 256/512/1 teljesen jó felosztás még jelenleg. Szerintem ennél fontosabb tényezők vannak, amik segítenének a foldable eszközök gyorsabb terjedésében.
0 tetszik
AndrasK
Samsung Expert
Beállítások
Szia! Szerintem jelenleg a 256gb es 512gb elég jó.
0 tetszik