Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dysk SSD T7 500GB a iPad

(Temat utworzony: 22-01-2022 08:47 AM)
1275 Wyświetlenia
Mourning
Pioneer
Opcje
Pytanie. Posiadam dysk zewnętrzny Samsung SSD T7 i jak podłączam go do iPada 9 generacje za pomocą kabla od tabletu to dysk nie jest widoczny. Co robię nie tak? Potrzebny jest inny kabel, przejściówka? A może iPad tego dysku nie obsługuje?
0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Mourning
Pioneer
Opcje
Podpowiedź dla innych. Dysk zaczął działać z iPadem bez formatowania itd tylko wtedy kiedy użyłem oryginalnego adaptera https://www.apple.com/pl/shop/product/MK0W2ZM/A/przej%C5%9Bci%C3%B3wka-ze-z%C5%82%C4%85cza-lightning... Pendrive Samsunga też jest dzięki temu adapterowi widoczny. Gorzej że dyskiem zewnętrznym talerzowym Samsunga. Ipad go widzi ale po kazdej próbie wejścia w dysk wyrzuca go. Ten adapter musi być podłączony do prądu, bo inaczej iPad podaje komunikat, że urządzenie pobiera za dużo prądu

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 Odpowiedzi
YOX
Samsung Members Star ★★
Opcje
Proszę na początku przeformatować dysk na dostępny system plików FAT.
Mourning
Pioneer
Opcje
Obecnie dysk jest w systemie exFAT. Rozumiem, że mam formatować do FAT32?
0 Like
YOX
Samsung Members Star ★★
Opcje
Jeżeli jest taka możliwość, to proszę spróbować.
Mourning
Pioneer
Opcje
Formatowanie chyba nic nie pomoże, bo teraz zauważyłem, że dioda stanu pracy się nie świeci przy podłączeniu dysku do iPada. Poza tym w opcjach formatowania dysku mam tylko exFAT i NTFS
0 Like
MatiJ
Expert
Opcje

Cześć,

@Mourning  Czy dysk prawidłowo pracuje np. z komputerem?

0 Like
Mourning
Pioneer
Opcje
Tak. Na ta chwilę pracuje prawidłowo. Skopiowałem na niego prawie 200 GB danych i wszystko jest ok. Wszystko się otwiera itd na tą chwilę
Rozwiązanie
Mourning
Pioneer
Opcje
Podpowiedź dla innych. Dysk zaczął działać z iPadem bez formatowania itd tylko wtedy kiedy użyłem oryginalnego adaptera https://www.apple.com/pl/shop/product/MK0W2ZM/A/przej%C5%9Bci%C3%B3wka-ze-z%C5%82%C4%85cza-lightning... Pendrive Samsunga też jest dzięki temu adapterowi widoczny. Gorzej że dyskiem zewnętrznym talerzowym Samsunga. Ipad go widzi ale po kazdej próbie wejścia w dysk wyrzuca go. Ten adapter musi być podłączony do prądu, bo inaczej iPad podaje komunikat, że urządzenie pobiera za dużo prądu
Members_EZ1ehhW
Student
Opcje

Dzień dobry, po podłączeniu Mac widzi T7 jednak po uruchomieniu Programu SSd Portable , program nie widzi podłączonego dysku. Reset, powtórna instalacja nie pomaga. Jak uruchomić program ? 

Members_EZ1ehhW_0-1702132857499.png

 

0 Like
Members_EZ1ehhW
Student
Opcje

* W przypadku komputerów z systemem Mac OS, oprogramowanie Samsung Portable SSD Software 1.0 może nie działać bez włączonego urządzenia (sterownika). ////

co to jest -?

0 Like