Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Soundbar Q930B vs Q990B

(Temat utworzony: 31-05-2023 09:56 AM)
1297 Wyświetlenia
Mat1991
Explorer
Opcje

Witam, czy ktoś może miał styczność z obydwoma modelami? Ja jedynie przez 1 dzień miałem 930 i nie byłem w pełni przekonany co do tylnych satelit i jakości dźwięku przestrzennego i tu rodzi się pytanie czy warto jest dokładać ten 1tys zł do 990? Czy te tylne satelity w 990 które puszczają jeszcze dźwięk na boki (w 930 tylko gora i do przodu) zrobią jakaś dużą odczuwalną różnicę? Wiem też,że podobno w 990 lepszy subwoofer ale akurat z tego w 930 byłem zadowolony

0 Like
7 Odpowiedzi
patyczak
Big Cheese
Opcje
Różnica jest podczas oglądania filmów z dźwiękiem DA lub DTS HD- MA 7.1. Przy DD czy DTS, różnicy nie odczujesz, a raczej nie usłyszysz. Mam już od 2 lat Q950A i gra wyśmienicie. Jeśli chcesz tylko słuchać muzyki, a sporadycznie obejrzeć jakiś film, to odpuść sobie kupno soundbara, bo żaden nie nadaje się do słuchania muzyki.
Mat1991
Explorer
Opcje
Dzięki, właśnie do muzyki do najmniej. Głównie miałby służyć do Disney+/Netlifx/Prime oraz PS5 ( tak wiem że plecak chyba nie wspiera DA) no i żona ogląda jeszve po prostu tv naziemną
0 Like
patyczak
Big Cheese
Opcje
Jeśli nie do muzyki, to ok. Patrzę w tej chwili na ceny i myślę, że warto dopłacić, ale to tylko moje subiektywne odczucie 🙂
Mat1991
Explorer
Opcje
Oki dzięki za opinie :smiling-face: jeszce się zastanowię może będzie jakaś promocja typu cashback od samsunga albo coś. A mam jeszce pytanie o zawieszenie tych tylnych satelit, bo przynajmniej w moim zestawie z 930 nie było nic do ich zawieszenia. Masz może jakieś sprawdzone uchwyty scienndo tego? Ew jakieś minimalistyczne i tanie stojaki :d
0 Like
patyczak
Big Cheese
Opcje
Kupowałem na alledrogo podstawki pod nie, dla mnie są idealne.20230531_134009_1000006559_1685533210.jpg
Mat1991
Explorer
Opcje
Oo spoko, a jest regulacja wysokosci, pamiętasz może cenę? Ja znalazłem takie coś na ścianę https://allegro.pl/oferta/uchwyty-do-kolumn-brateck-2-szt-czarne-13737281121 tylko martwi mnie max udźwig 3.5kg gdzie w 930 chyba ważą 3kg :d
0 Like
patyczak
Big Cheese
Opcje
Nie ma regulacji wysokości, można kupić w różnych wysokościach. Wpisz w wyszukiwarkę "podstawki pod głośniki" i szukaj. Powodzenia 👍🙂