Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung HW-Q930B - jak skonfigurować dźwięk?

(Temat utworzony: 22-07-2023 08:41 AM)
2259 Wyświetlenia
Assocati
Apprentice
Opcje

Witajcie, kupiłem zestaw Samsung QLED 55 oraz SoundBar Q930B. Mam średnie wrażania odnośnie grania soundbara. Połączony jest z TV poprzez Wifi. Jakoś dźwięku nie zachwyca specjalnie, dodatkowo tylne satelitki grają bardzo cicho. Jak można wejść w ustawienia i jak skonfigurować SoundBar aby lepiej to wszystko brzmiało? Moje stare kino domowe 15 letnie Philips za małe pieniądze lepiej gra. 

0 Like
21 Odpowiedzi
blacha21
Samsung Members Star ★
Opcje
Dla lepszego dźwięku spróbował bym zmienić sposób połączenia na kabel HDMI, tylko to połączeniE pozwala korzystać z dźwięku w formacie Dolby Atmos lub DTS:X
Assocati
Apprentice
Opcje

Czy można jakoś zwiększyć głośność tylnich głośników?

Czy połączenie HDMI może być bezprzewodowe? 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Assocati  Czy przed założeniem tego tematu zapoznałeś się z instrukcją obsługi tego soundbara od strony 633?

Zrzut ekranu 2023-07-22 121740.jpg

https://downloadcenter.samsung.com/content/UM/202205/20220531061940001/AH81-15289E-00_FM_HW-Q930B%20...

Nie ma czegoś takiego jak HDMI bezprzewodowy.

Assocati
Apprentice
Opcje

Ok udało mi się ustawić w miarę tylne głośniki ale mam jeszcze inny problem od czasu do czasu przerywa dźwięk na około 1 s. Jak to naprawić, mam połączone przez WiFi?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Jak masz połączenie po WIFI czy BT może się zdarzać że coś przerywa bo coś zakłóca. 

0 Like
Assocati
Apprentice
Opcje

Można jakoś sprawdzić co zakłóca?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Można po części sprawdzić przez aplikację na telefon WIFI Analyzer i wybrać odpowiedni kanał WIFI.

0 Like
PatrykPred
Hotshot
Opcje
Pytanie jaki masz router, to przez niego jest sygnał przesyłany i jak jest obciążony to może być problem, mam ten soundbar i powiem szczerze że gra super, tylko ja korzystam z połączenia HDMI i funkcji q-symphony, nie ma żadnego problemu z przerywanym dźwiękiem.
0 Like
PatrykPred
Hotshot
Opcje
Wydaje mi się że Dolby Atmos działa po WiFi, jutro to sprawdzę ale połączenie po WiFi nie jest gorsze od HDMI, działa również funkcja q-symphony
0 Like