Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Soundbar q60b brak dzwieku

(Temat utworzony: 07-08-2022 09:15 AM)
4222 Wyświetlenia
Szymon13
Apprentice
Opcje

Witam, mam problem z sounbarem q60b. Wczoraj kupiłem, podłączyłem i wszystko ok. Pod wieczór oglądałem jakiś film i dźwięk zaczął się zacinać. Dźwięk zniknął o od tego momentu soundbar nie ma dźwięku ze żadnych źródeł. Nawet jak podłączę telefon przez bluetooth. Telewizor wykrywa soundbar, telefon się z nim łączy ale nie ma dźwięku. 
czynnosci które wykonałem:

- resety wyłączając tv i soundbar z prądu na noc, twardy reset po czym wyskakuje komunikat init.

- podmianka kabli hdmi , podłączanie do innych wejść, wypróbowałem już wszystkie kombinacje. 
- podłączanie przez bluetooth wielu urządzeń.

Kabel mam podpięty przez eArc, napewno dobrze ale to nie jest chyba główny problem bo jakby był złe podłączony to chociaż puszczał by dźwięk przez bluetooth.

prosze o jakaś radę ponieważ sprzęt wczoraj kupiony, nie mam czasu zabardzo go zwrócić wiec zostanie mi go wyrzucenie lub odniesienie na strych. A szkoda trochę po tak krótkim czasie. 
Ogólnie mój problem to permanentny brak dźwięku.

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Szymon13
Apprentice
Opcje

Oddałem go wkoncu na gwarancje i naprawiali go około miesiąca. W moim przypadku była to uszkodzona płyta główna. Od czasu naprawy czyli od jakiś 3 tygodni wszystko jest ok. Czasami przerywa dźwięk na sekundę. Ale myśle ze to problem źródła dźwięku. 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

11 Odpowiedzi
patyczak
Black Belt 
Opcje
Jeśli piszesz, że wczoraj go kupiłeś, ale nie masz czasu na zwrot czy wymianę i go wyrzucisz, to pewnie kupiłeś używany od kogoś, bo czy to w sklepie stacjonarnym, czy to w sklepie internetowym, nikt by Ci łaski nie robił z wymianą na sprawny egzemplarz. Ale to tylko taka moja luźna myśl 😉 Do jakiego TV (model) masz podłączony soundbar? Czy TV i soundbar mają najnowsze aktualizacje? Czy ze wszystkich źródeł (kablówka, odtwarzacz multimedialny, odtwarzacz BD, konsola itp.) nie ma dźwięku?
0 Like
Szymon13
Apprentice
Opcje

Sprzęt kupiłem wczoraj w sklepie stacjonarnym. Niestety moje życie wyglada tak ze na nic nie mam czasu. Kupiłem ten sounbar żeby od biedy raz na miesiąc obejrzeć film z lepszym dźwiękiem. Taki nieuzasadniony zakup, ale kto tak nie ma ze kupuje zupełnie niepotrzebne rzeczy.

robilem aktualizacje soundbara i tv.

Dzwieku nie ma z żadnych źródeł z tv, dwóch telefonów jeden na IOS drugi na Androidzie, konsoli xbox.

Już znalazłem post sprzed 3 tygodni gdzie ktoś miał identyczny problem, zamienili mu sprzęt i z drugim stało się to samo. Wiec zwrócili mu pieniądze. Wiec stwierdzam ze pewnie to jakaś wada ogólna. 
***** kupiłem stacjonarnie to mam szanse na zwrot pieniędzy czy tylko naprawa gwarancyjna lub wymiana sprzętu. I ile mam na to czasu bo w moim przypadku będę mógł do sklepu jechać może niedługo a może za miesiąc lub dwa.

Pozdrawiam.

0 Like
patyczak
Black Belt 
Opcje
Możesz zwrócić towar w ramach rękojmi. https://prawakonsumenta.uokik.gov.pl/reklamacje/rekojmia/
0 Like
tredi
First Poster
Opcje
Mam tak sam problem ....nagle przestał grać. Laczy się z wszystkimi urządzeniami tel itp ale niema dźwięku. Działał dosłownie 3 h i zniknął dźwięk.
0 Like
Rozwiązanie
Szymon13
Apprentice
Opcje

Oddałem go wkoncu na gwarancje i naprawiali go około miesiąca. W moim przypadku była to uszkodzona płyta główna. Od czasu naprawy czyli od jakiś 3 tygodni wszystko jest ok. Czasami przerywa dźwięk na sekundę. Ale myśle ze to problem źródła dźwięku. 

tredi
First Poster
Opcje
To moja druga sztuka Q60b pierwsza oddałem odrazu na wymianę gdyż pierwszy ewidentnie się zepsuł. Dostałem wczoraj drugi pp tygodniu i pograł dosłownie 2 godz I zniknął s dźwięk heh tragedia....jade dziś oddać ten *****....dwa sprzęty nowe i żaden nie działa 😆
0 Like
Rogus3
First Poster
Opcje

Witam, mam problem telewizor wykrywa soundbar ale dźwięk nie leci z głośników po kablu ani po podłączeniu telefonu przez Bluetooth, gdzie najlepiej oddać sprzęt na gwarancji ? 

0 Like
MagdaB
Expert
Opcje

Cześć @Rogus3 :smiling-face: Jaki to model soundbara? Może jeszcze coś podpowiem. Lista serwisów tutaj: https://www.samsung.com/pl/support/service-center/

Rogus3
First Poster
Opcje

Soundbar to Q60B, oddałem go dziś do serwisu ale nie wiem czy zrobiłem błąd oddając go. Może powinienem oddać go do sklepu gdzie go kupiłem i prosić o wymianę na nowy? 

0 Like