Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Soundbar q60b brak dzwieku

(Temat utworzony: 07-08-2022 09:15 AM)
4261 Wyświetlenia
Szymon13
Apprentice
Opcje

Witam, mam problem z sounbarem q60b. Wczoraj kupiłem, podłączyłem i wszystko ok. Pod wieczór oglądałem jakiś film i dźwięk zaczął się zacinać. Dźwięk zniknął o od tego momentu soundbar nie ma dźwięku ze żadnych źródeł. Nawet jak podłączę telefon przez bluetooth. Telewizor wykrywa soundbar, telefon się z nim łączy ale nie ma dźwięku. 
czynnosci które wykonałem:

- resety wyłączając tv i soundbar z prądu na noc, twardy reset po czym wyskakuje komunikat init.

- podmianka kabli hdmi , podłączanie do innych wejść, wypróbowałem już wszystkie kombinacje. 
- podłączanie przez bluetooth wielu urządzeń.

Kabel mam podpięty przez eArc, napewno dobrze ale to nie jest chyba główny problem bo jakby był złe podłączony to chociaż puszczał by dźwięk przez bluetooth.

prosze o jakaś radę ponieważ sprzęt wczoraj kupiony, nie mam czasu zabardzo go zwrócić wiec zostanie mi go wyrzucenie lub odniesienie na strych. A szkoda trochę po tak krótkim czasie. 
Ogólnie mój problem to permanentny brak dźwięku.

0 Like
Przejdź do rozwiązania
11 Odpowiedzi
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@Rogus3, dlaczego błąd? Serwis sprawdzi urządzenie, naprawi i Soundbar będzie śmigał jak nowy. 


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

0 Like
marcel2007
Voyager
Opcje

Na różnych forach polskich i zagranicznych czytam że HW Q60B i HW Q600B są bardzo awaryjne. Całe serie podobno wyszły z wadami. Myślę że Samsung produkując wadliwy sprzęt strzela sobie w stopę i po winien coś z tym zrobić.

0 Like