Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Q990B - możliwości Soundbara, dźwięk z telewizji naziemnej, kablówki, aplikacji

(Temat utworzony: 01-01-2023 08:41 PM)
338 Wyświetlenia
robert1301
Journeyman
Opcje

Czy ktoś ma dobrze przetestowany najnowszy soundbar q990b. Chodzi o jakoś dźwięku z naziemnej , kablówki, aplikacji. Rodzaju podłączenia jego z tv. 9raz ogólne jego możliwości? Mam go dopiero parę dni i szukam przetestowanych możliwości . Z góry dziękuję za informację. 

12 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@robert1301  Witam

Soundbar przedstawi dźwięk, taki jak otrzyma sygnał. Proszę testować z aplikacjami, z telefonem przez bluetooth.


0 Like
robert1301
Journeyman
Opcje
Mam go podłączonego z tv samsung Q60 series 55 ( QE55Q67RATXXH ) wiem że w pełni z tym tv nie wykorzystam sprzętu. Ale chodzi mi bardziej czy jest gdzieś filmik albo instrukcja ustawień co czym konkretnie się zajmuje aby nie klikać wszystkiego pokolei bezmyślnie. Obecnie jest podłączony do tv przez hdmi arc
0 Like
PiterKozi
Voyager
Opcje
Gra bardzo dobrze, w aplikacji Smarthings możesz zmienić ustawienia i dodtodowac system dźwięku do swoich potrzeb. Mam ten sprzęt od lipca i jestem zadowolony, chodź z konsolami xbox nie za bardzo się lubi 😅. Mam na myśli dźwięk w jakości Dolny atmos, zamiast tego na ekranie pojawią się multi channel. To jedyna wada i samsung ma to gdzieś. 🤣
0 Like
robert1301
Journeyman
Opcje
Konsol nie posiadam :smiling-face: jedynie laptop, póki co ładnie gada , ale muszę popróbować co tam się kryje w nim jeszcze :smiling-face:
0 Like
robert1301
Journeyman
Opcje
Cześć a możesz mi jeszcze powiedzieć czy przy sparowaniu z aplikacja smarthings muszę soundbar ustawić na opcji wifi kanałowej?
0 Like
PiterKozi
Voyager
Opcje
Mi aplikacja sama znalazła soundbar i zrobilem konfigurację Wi-Fi poprzez apke.
0 Like
robert1301
Journeyman
Opcje
Soundbar znajduje klikam dalej przycisk minus na listwie i zaczyna się szukanie wifi i juz koniec nie znajduje żadnego w apce
0 Like
PiterKozi
Voyager
Opcje
Jak nie znajduje to na pilocie przelacz na wi-fi. 😊 powinno zadziałać.
0 Like
patyczak
Black Belt 
Opcje

A spróbowałeś chociaż, przeczytać instrukcję obsługi soundbara?