Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Soundbar hw-q700b łączność Wi-Fi

(Temat utworzony: 06-04-2023 10:19 AM)
845 Wyświetlenia
DJKISTEK
Explorer
Opcje
Witam. Chciałbym się dowiedzieć jak mogę połączyć soundbar po przez wifi z telefonem. Telefon soundbar i tv marki Samsung w jednej sieci. Soundbar z tv są połączone przez wifi. Z pozycji aplikacji Samsung things mogę sterować soundbarem oraz tv. Ale niemoge polaczyc się bezposrendi telefon soundbar aby puszczać muzykę. Przez BT idzie ale przez Wifi nie wie jak.
Proszę o wskazówki 
0 Like
16 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@DJKISTEK, Posiadam starszy model HW-Q800T i do niego muzykę przez Wi-Fi można streamować używając Spotify

Screenshot_20230406_113031_Spotify.jpg

 

Nie odkryłem innego sposobu na przesyłanie muzyki przez Wi-Fi.


DJKISTEK
Explorer
Opcje
Przez Spotify działa faktycznie. Ale dziwne w takim razie dlaczego przez wifi niemożna tak używać telefonu jak przez bluetooth...
0 Like
MatiJ
Expert
Opcje

Cześć,

Spotify wykorzystuje Spotify Connect do łączenia przez WiFi. W innym przypadku potrzebujesz wsparcia Chromecast.

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@DJKISTEK, Ciężko powiedzieć. Raczej nie jest to preferowany przez Samsung sposób odtwarzania skoro w Smart Things nie ma go wyszczególnionego jako źródło. Łatwiej będzie użyć Bluetooth.

Screenshot_20230407_000415_SmartThings.jpg


0 Like
hush00
First Poster
Opcje
Nie mogę polaczyc soundbara z wifi kombinuję jak mogę zeby zaktualizować. Ściągnąłem aplikację smartthings i nie ma tam mojego urządzenia nawet nie idzie wyszukać. Szukam kodu QR lub numeru. Mój model saundbara to samsung HW-B450
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@hush00  Ten soundbar nie ma WIFI i dlatego aplikacja smartthings nie widzi.

https://www.samsung.com/pl/audio-devices/soundbar/b450-black-hw-b450-en/

0 Like
hush00
First Poster
Opcje
Dzięki bardzo. Nie wiem co z tym piskiem zrobić... w tygodniu jeszcze podjadę do sklepu, mam gwarancje. Dzięki wszystkim za pomoc
0 Like
hush00
First Poster
Opcje
Może w pokoju mam jakieś urządzenie co zagłusza sygnał głośnika... mam w pokoju wzmacniacz sygnału wifi. Nie wiem zobaczę w tygodniu podjadę jeszcze do sklepu
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@hush00, Soundbar aktualizuje się z pamięci USB. Instrukcja aktualizacji jest do pobrania na stronie wsparcia

https://www.samsung.com/pl/support/model/HW-Q60T/EN/#downloads