Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Pralka - problem z autodozowaniem.

(Temat utworzony: miesiąc temu)
75 Wyświetlenia
AAA88
First Poster
Opcje

Witam, mam problem z pralką- model WW80M74HN2A/EO 8kg. Pralka użytkowana od 6 mc, na początku wszystko działało bez zarzutu, ubrania czyste, pachnące, ale mniej więcej od 2 tyg. nie mam już pięknie pachnącego prania. Pralka ma autodozownik do zmiękczacza i do płynu do prania. Najczęściej używam kapsułek do prania lub płynu, który dodaje do komory manualnej. Jednak zauważyłam, że pralka przestała pobierać płyn do płukania. Jest go cały czas tyle samo. Wymyłam pojemniki do autodozowania zgodnie z instrukcją mimo, że otwory nie były pozapychane, ale to i tak nic nie dało. Pranie dalej nie pachnie i jest nie miłe w dotyku. Czy mam to reklamować? Wkurza mnie ze kupuje sprzęt za nie mała kasę i po pół roku już nie działa tak jak należy. Jestem zawiedziona. Mam drugą pralkę, starą Bosha, ma już 12 lat, kupiona za pare groszy ok. 1500 zł. bez bajerów ale dalej pięknie działa. Wiec chyba nie ma co przepłacać bo widać te tańsze są lepsze od tych wypasionych. 

0 Like
15 Odpowiedzi
VanessaJ
First Poster
Opcje

Dzwoniłam i to nie raz. Ja mówię jedno a Pani i tak z uporem twierdzi , że to wina jest po mojej stronie. A serwisant informuje mnie , że za wizytę będę musiała zapłaci. 

0 Like
Members_EaXh4yT
First Poster
Opcje

Witam posiadam pralkę samsung WW90T534DAE od 2 lat . Pralka pobiera płyn do prania lecz nie pobiera płynu zapachowego . Pralka co jakiś czas pokazuje żeby wlać płyn zapachowy pomimo tego że z szufladą z płynem jest pełna . Gdzie może leżeć usterka ? 

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Members_EaXh4yT  Witam 

Sprawdź po wyciągnięciu szuflady czy deszczownica nie jest zabrudzona, warto w tym przypadku przeczyścić.  Zwłaszcza jak z którejś przegródki płyń nie jest pobierany.


Edys075
Samsung Members Star ★
Opcje
A dozownik z płynem jest odpowiednio czysty ? Może warto wyjąć szufladę i ją porządnie wyczyścić.

Czy płyn nie jest pobierany w każdym trybie prania ?


Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.


0 Like
Members_EaXh4yT
First Poster
Opcje

Szuflada jest czysta jak również cała komora . Płyn nie jest pobierany w żadnym trybie . Płyn do płukania nie jest pobierany a tylko płyn do płukania . Pralka miała zrobiony reset nawet . 

0 Like
OliwiaB
Expert
Opcje

Hej @Members_EaXh4yT

Jeśli nie minęły pełne dwa lata od daty zakupu, to zgłoś to poprzez infolinię pod numerem: 801 172 678. Jeśli minęły, a powyższe zalecenia nie odniosły rezultatu, trzeba wezwać odpłatny serwis. Link do wyszukiwarki najbliższego punktu poniżej:

https://eu.community.samsung.com/t5/samsung-salonik/poradnik-jak-znale%C5%BA%C4%87-najbli%C5%BCszy-a...