Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Lodówka SAMSUNG RB38 T776 DS9 przestała poprawnie chłodzić

(Temat utworzony: 24-03-2023 07:57 PM)
295 Wyświetlenia
PerKaceper
Student
Opcje

Cześć,

Kupiłem lodówkę SAMSUNG RB38 T776 DS9 w sklepie Neonet, która została mi dostarczona 27 stycznia.

Dzisiaj rano temperatura chłodziarki i zamrażarki znacznie podniosła się do góry i nie pomaga ustawienie temperatury (domyślnie 3 chłodziarka oraz -19 zamrażarka), ustawienie intensywnego chłodzenia, zmiana kontaktu, wyłączenie na jakieś 15min, zwiększenie przerw od ścian. Nie jest także przeładowana.

Temperatura chłodziarki nie schodzi poniżej 3 st, natomiast zamrażarki poniżej -3.

Wydaje dziwne regularne dźwięki, tak jakby chciało się coś włączyć ale nie mogło, nie miało mocy. Może jakiś wiatrak. Czy mogę coś jeszcze zrobić? Odstępy wynoszą co najmniej 10cm z każdej strony i jest wypoziomowana. Przez 2 miesiące było wszystko ok. Można ją jakoś zresetować? Jeśli tak to w jaki sposób?

Czy zgłosić się do serwisu poprzez Neonet czy lepiej prosto przez infolinię Samsunga?

0 Like
5 Odpowiedzi
ArturC
Voyager
Opcje
Proponuje serwis. Skoro raz zaczęła świrować, to strach będzie gdzieś wyjechać.
0 Like
PerKaceper
Student
Opcje

Zgłosić się do Neonetu do salonu czy dzwonić do Samsunga?

0 Like
ArturC
Voyager
Opcje
Wg mnie lepiej bezpośrednio do Samsunga. Przyjedzie serwisant i sprawdzi co ją boli
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@PerKaceper  Cześć

Czy lodówka stoi obok jakiegoś źródła ciepła, zresetować można ją poprzez odłączenie zasilania na kilka minut.

Jeżeli zdecydujesz się na serwis to można skontaktować się ze sklepem jeżeli chcesz skorzystać z rękojmi lub bezpośrednio sprawę zgłosić na infolinii 


PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@ArturC  a to też prawda.