Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Krstkara nie wyrzuca lodu (samsung side by side)

(Temat utworzony: 27-06-2019 12:17 AM)
15147 Wyświetlenia
Engel82
Apprentice
Opcje

Moja kostkarka zwariowała. Nie ma szans uzyskać z niej kostek. Młynek się obraca, kostki nie lecą, muszę wyciągać cały pojemnik i wysypywać z niego kostki. Cała dziura z której powinny wyskakiwać jest zaśnieżona. Dodatkowo nawet w momencie jak kostek jest niewiele i chcę ich trochę wysyłać, młynek obraca się po czym zaczyna warczeć jak szalony. Wyłączam go, bo obawiam się, ze padnie jakiś silniczek. Proszę o poradę.

21F7B8C3-E78A-4D11-AD8A-388AAAF346E4.jpeg

 

0 Like
andrewpl
Apprentice
Opcje

Serwisant wymienił kostkarkę, 2 razy czyścił układ i wymieniał płyn chłodniczy, wymienił moduł......i nadal to samo.......Po prostu brak słów......Serwisant juz tez powoli sie poddaje........4 wizyty.....

Jakieś pomysły ?

0 Like
HubertK
Expert
Opcje

@andrewpl Czy mógłbyś dokładniej opisać, co się dzieje po ostatniej wizycie serwisanta i wymianie? W jaki sposób to przebiega?

0 Like
andrewpl
Apprentice
Opcje

Po każdej wizycie tak samo. Reset kostkarki, wyrzuca kilka kostek i koniec. 

 

0 Like
HubertK
Expert
Opcje

Czy pytałeś technika albo czy mówił Ci, że da się to w ogóle naprawić? Jeśli masz kartę naprawy i kolejne są nieskuteczne, to ewentualnie mógłbyś skontaktować się z działem obsługi klienta. Jednak serwis musiałby wpisać, że sprzętu nie da się naprawić.

0 Like
andrewpl
Apprentice
Opcje

Serwisant sam nie wie co jest... Niby kostkarka pierwszą tacę produkuje jednak dalej nic.... Wpis w karcie, że nie da się naprawić nie rozwiązuje problemu.... 

0 Like
HubertK
Expert
Opcje

@andrewpl A jaki to był serwis, czy to autoryzowany serwis Samsung? 

Odpowiedni wpis na karcie naprawy pozwala na kontakt z działem obsługi klienta i zapytanie, czy być może będzie jakaś inna możliwość pomocy.

0 Like
andrewpl
Apprentice
Opcje

Tak. To autoryzowany serwis. Jak na razie Serwisant walczy, próbuje coś zrobić..nie piddaje się...... Ale obawiam się, że chyba wyczerpują się możliwości........ 

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@andrewpl  proszę dać znać czy serwisantowi się uda coś wykombinować 


0 Like
andrewpl
Apprentice
Opcje

Podobno problemem jest zbyt wysoka temperatura przemarzania kostek lodutzn. kostki nie są wystarczająco mocno zmrożone i tacka ich nie odwraca. Dzisiaj został wymieniony zawór przełączający gaz..... Czy jakoś tak..... Czekam na efekt..... 

 

0 Like
marcelina2023
Student
Opcje
Witam mam problem moja kostkarka w lodowce samsung wyrzuca lod do pojemnika ale ślimak w srodku sie nie kręci i nie wylatuja kostki co robić może ktoś mial podobnie.
0 Like