Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Pralka Samsung nie można polaczyc pralki do wi fi

(Temat utworzony: 30-03-2018 08:38 AM)
17744 Wyświetlenia
LOL_12
Journeyman
Opcje

3 tygodnie temu zakupilem pralke samsung WW90M640. Którą próbowalem podlaczyc pod WI-FI.

Próbowalem  z aplikacja Smart Home i z aplikacja Samsung Smart washer obie nie dzialaja i rozlaczaja WI-FI w telefonie

LG K10 LTE

Prosze o szybka odpowiedz

0 Like
Przejdź do rozwiązania
Opcje

Cześć Lukasz1984,

Urządzenie WW80M644OBW zgodnie ze specyfikacją ma możliwość połączenia się z telefonem za pomocą aplikacji SmartThings.

Jeśli występuje problem z połączeniem, zerknij proszę do wymagań dotyczących sieci jak i połączenia. Może tutaj tkwi problem z połączeniem.

Wymagania znajdziesz w poniższym linku od strony  nr 40.

http://downloadcenter2.samsung.com/content/UM/201803/20180314111353597/WW90M644OBW_DC68-03875U-00_PL...

 

0 Like
Magda13
First Poster
Opcje

 Mi też się nie udało połączyć ze smart things. Usunięcie hasła do wifi nie pomogło. Pomocy

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

A jakie komunikty otrzymujesz w aplikacji, czy w pralce podczas dołaczania, jest aktywny tryb AP?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
ferbions
Student
Opcje

Witam, zakupiłem pralke samsung model SAMSUNG WW90K6414QW  jak próboje sie połączyć z wifi o nazwie Washer samsung ( wpisuje hasło takie jak mam)to zrywa połaczenie ,wi fi mam na 2,4 G, wszystkie protokoły się zgadzają.

0 Like
ferbions
Student
Opcje

sprecyzuję wifi o nazwie "washer samsung" pojawia sie jak chcę się połaczyc z pralka ->smartfon z apką, i wtedy zrywa połaczenie, wchodze w daną nazwe wifi wprowadza hasło takie akie mam ustawione na moim wifi ale to i tak nic nie daje. pomocy.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@ferbions nic nie napisałeś jakiego telefonu używasz w tym celu. Pragnę jednak zwrócić uwagę, że w chwili obecnej, jako aplikacji do sterowania i zarządzania urządzeniami Samsunga, w tym również przyłączenia do domowej sieci WiFi, należy używać aplikacji Smart Things, która zastępuje wszystkie stare i nieaktualizowane już aplikacje dla różnych urządzeń. 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
ferbions
Student
Opcje
@Szewcu72 przepraszam moja wina :),
tel to samsung S8+ i używam w apki Smart Things.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@ferbions oki, w takim wypadku, telefon ma być podpięty do domowej sieci wifi, na pralce aktywujesz funkcję połączenia, czyli klikasz i przytrzymujesz Smart Control, aż aktywuje się AP. Dalsze czynności wykonujesz w aplikacji na telefonie, który samoczynnie powinien wykryć pralkę, w zakładce "Dodaj urządzenie" - Automatycznie wykryj. Telefon przekaże pralce wszystkie niezbędne informacje o sieci.

Ważnym jest, aby na telefonie być zalogowanym do konta Samsung. Jeżeli tego nie masz, to musisz je utworzyć.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
ferbions
Student
Opcje
ok, prawdopodobnie nie byłem zalogowany do konta samsung, bo wszystkie zalecenia zrobiłem.
0 Like
ferbions
Student
Opcje
nie wiem czy wcześniejsza odpowiedź doszła mailowo bo nie byłem w domu, w każdym razie tel był połączony z wifi domowym na pralce włączona funkcja AP, podczas łączenia się pralki z tel, wyłącza się wifi domowe i łączy się z wifi o nazwie "washer samsung" na tel. Kiedy wchodzę w to wifi trzeba podać hasło wpisuję swoje hasło domowe i niestety się nie łączy i zauważyłem że na pralce wyświetla się jakaś funkcja FAP, po nie udanym połaczeniu, jak dobrze to odczytuje.
0 Like