Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Klimatyzator nie łączyt się do Wi-Fi poprzez SmartThings, kod błędu 15-200

(Temat utworzony: 01-07-2022 04:00 PM)
551 Wyświetlenia
Arkadiuus
Apprentice
Opcje

Cześć!

Każda próba połączenia jednego z klimatyzatorów AR18TXFCAWKNEU, które mam zamontowane w domu kończy się niżej pokazanym komunikatem. Kod błędu 15-200.

Hasło na routerze zawiera "zwykłe" znaki i cyfry. Telefon Galaxy NOTE 20 Ultra 5G - najnowszy dostępny Android 12; oprogramowanie SmartThings 1.7.86.21

Mnóstwo prób - wszystkie bez powodzenia 😞

Czy istnieje rozwiązanie tego problemu??

 

Screenshot_20220622-180938_SmartThings.jpg

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Arkadiuus
Apprentice
Opcje

Pomogło przeinstalowanie aplikacji SmartThings. Aplikację odinstalowałem, bez usuwania danych i zainstalowałem ponownie ze sklepu PLAY Google - nie z Samsunga. Parowanie przebiegło idealnie, szybko i bezproblemowo z każdym z klimatyzatorów.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

6 Odpowiedzi
Hotfon
Explorer
Opcje
Moja rada ogranicza się do:
Sprawdź bluetooth
Sprawdź połączenie internetowe
Bardziej nie pomogę.
(Nie mam takiego urządzenia)
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Arkadiuus  Cześć

czy aplikacja pokazuje komunikat AP? Jeszcze zanim wyskoczy błąd?

na forum mieliśmy już taki przypadek i nie znaleźliśmy rozwiązania.  Trzeba kontaktować się z seriwsem


Arkadiuus
Apprentice
Opcje

- tak, wszystko przebiega prawidłowo. Ten symbol AP bardziej pokazuje klimatyzator niż aplikacja, ale w samej aplikacji wszystko przebiega poprawnie do momentu wyskoczenia komunikatu.

0 Like
HubertK
Expert
Opcje

@Arkadiuus Cześć!

Możesz spróbować skontaktować się z działem wsparcia aplikacji, aby pomogli zweryfikować przyczynę kodu błędu. Kontakt z nimi możliwy jest poprzez formularz -> https://help.content.samsung.com/csweb/main/main.do

Jeśli ich pomoc okaże się nieskuteczna, możesz spróbować wezwać serwis. Mapa serwisów klimatyzacji pod tym adresem -> https://www.domserwis.pl/mapa/

Rozwiązanie
Arkadiuus
Apprentice
Opcje

Pomogło przeinstalowanie aplikacji SmartThings. Aplikację odinstalowałem, bez usuwania danych i zainstalowałem ponownie ze sklepu PLAY Google - nie z Samsunga. Parowanie przebiegło idealnie, szybko i bezproblemowo z każdym z klimatyzatorów.

PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Arkadiuus  Świetnie, dziękujemy za informacje :smiling-face:


0 Like