Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Klimatyzator AR12TXFCAWKNEU sterowanie aplikacją SmartThings poza domem

(Temat utworzony: 12-06-2020 07:03 PM)
2869 Wyświetlenia
michaelzet
First Poster
Opcje

Proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu braku możliwości sterowania klimatyzatorem poza domem za pomocą smartfona. Po konfiguracji w programie SmartThings jest możliwe sterowanie i obsługa w domu kiedy smartfon jest w zasięgu domowej sieci wifi. Po opuszczeniu zasięgu sieci klimatyzator nadal jest widoczny w aplikacji ale pojawia się przy nim ikona przekreślonej chmury. Po uruchomieniu aplikacji wyświetla się komunikat "brak dostępu" sprawdz czy urządzenie jest podłączone do sieci.

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@michaelzet oczywiście.

Stwórz nowy APN według moich ustawień i ustaw go jako aktywny.

 

APN Orange.jpg

Daj znać, czy pomogło?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
18 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@michaelzet czy przypadkiem Twoim operatorem nie jest Orange? :thinking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
michaelzet
First Poster
Opcje

Jest Orange. Może to mieć znaczenie?

0 Like
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@michaelzet oczywiście.

Stwórz nowy APN według moich ustawień i ustaw go jako aktywny.

 

APN Orange.jpg

Daj znać, czy pomogło?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
michaelzet
First Poster
Opcje

Pomogło i działa! Z tego co widzę trzeba było dodać IPv4 w protokół APN? A co ja się nakombinowałem prze 2 dni... Bardzo, bardzo dziękuję za skuteczne rozwiązanie problemu :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type: :smiling-face:

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@michaelzet "fajnie", że sam rozwiązałeś problem 😞


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
michaelzet
First Poster
Opcje

Ale narobiłem... Zaznaczyłem "zaakceptuj jako rozwiązanie" myśląc że dotyczy to całego tematu a nie tylko mojej wypowiedzi. Nie da się tego już odkręcić. To chyba z tej radości, że działa. Dodałem Twoją pomoc jako rozwiązanie.

Napiszę to jeszcze raz jasno i wyraźnie. Problem udało się rozwiązać tylko dzięki Twojej pomocy. Jeszcze raz dziękuję.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@michaelzet, możesz usunąć rozwiązanie klikając w trzy kropki widoczne w prawym górnym rogu danej wiadomości. Następnie wybierz z listy opcję odznaczenia wiadomości jako rozwiązania.


Osk4r
Voyager
Opcje
A gdzie wejść,
żeby to znaleźć ?
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Osk4r  Ustawienia->połączenia-sieci komórkowe->nazwa punktu dostępu->Internet.