Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung S22 Ultra biała/niebieska/czarna kropka (pixele) w lewym górnym rogu

(Temat utworzony: 26-10-2022 02:15 PM)
1733 Wyświetlenia
Elsik
Apprentice
Opcje

Witam telefon zakupiłem tydzień temu nowy i wczoraj zauważyłem że w górnym lewym rogu wyskakuje co jakiś czas (Ala) taka kropka raz ma biały kolor raz niebieski a raz czarny zależy to od tła.Lecz czasem jest tak że nic się nie dzieje przez pół dnia więc nie wiem co to może być i proszę o pomoc w rozwiązaniu tego?Dodam że zauważyłem to po aktualizacji do android 13.

40 Odpowiedzi
selawi9
First Poster
Opcje
Napewno Ci pomogą Ci oszuści z samsunga też kupiłam telefon mieli w promocji dać słuchawki, nawyoelnialam dan6ch, cudawianek i ***** z makiem. Nawet nie napisali dlaczego nie otrzymałam słuchawek. Już nigdy nie kupię telefonu pa, pa.
0 Like
Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Elsik Możesz wstawić zdjęcie jak to wygląda?

Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@selawi9 Gdy jest problem z promocją, to najlepiej jest kontaktować się z organizatorem promocji. Być może nie otrzymałeś, ponieważ nie spełniłeś warunków z regulaminu.

lonelly
Voyager
Opcje
Albo ***** leci w .... ja czekałem ponad 4 miesiace na kase i jest to jawne łamanie regulaminu ...
0 Like
Meemo
Voyager
Opcje
Podpinam sie. Mam S22 Ultra od Maja i jedynie pojawia sie zielona kropka lub widac ikonke jak z kims rozmawiam na messenger lub wlaczam aparat to tez sie pojawia ale w gornym prawym rogu choc no ja kupilam S22 Ultra w Egipcie. Wiec gdybys mogl wrzucic zdjecie jak to wyglada :smiling-face:
0 Like
dawidp
Explorer
Opcje
Ta zielona kropka wyświetlana u góry panelu powiadomień jest narzędziem, dzięki któremu wiadomo, kiedy aplikacja ma dostęp do kamery i mikrofonu urządzenia w czasie rzeczywistym.

Kiedy oglądasz lub przewijasz menu, możesz zobaczyć, czy jakieś aplikacje używają kamery lub mikrofonu.

Po dotknięciu zielonej kropki można również zobaczyć, które aplikacje mają dostęp do tych funkcji.

Meemo
Voyager
Opcje
Ja nie szukam pomocy XD
0 Like
W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
Ok. W takim razie sorry, źle odczytałem twój post 😉
0 Like