Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wiadomość odrzucenia rozmowy, jak włączyć?

(Temat utworzony: 14-08-2019 08:41 PM)
13014 Wyświetlenia
N81
Voyager
Opcje

Dotyczy dzwonienia.  

W sytuacji gesty nie mogę rozmawiać, a telefon dzwoni chciałbym by można było wysłać szybko wiadomość nie mogę teraz rozmawiać,  ale chyba nie mam tego włączonego w menu i nie mogę tego znaleźć,  jak na ekranie rozmowy można wyłączyć tą funkcję szybko wysłać wiadomość. 

Szybkie wiadomości przy dzwonienia , nie dotyczy SMS .

0 Like
9 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@N81, sprawdź czy masz skonfigurowane wiadomości szybkiego odrzucania. Przejdź kolejno do: aplikacja Telefon > Ustawienia > Wiadomości szybkiego odrzucania.

 

Screenshot_20190814-204917_Phone.jpg


N81
Voyager
Opcje
Nie ma nic ,puste pole po plusie nie ma nic ,brak zawartosci do zapisania, wiadomość odrzucona .
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@N81, czyli po wpisaniu wiadomości i po kliknięciu znaku plusa wiadomość nie zapisuje się? W takim wypadku wyczyść dane oraz pamięć aplikacji Telefon i spróbuj ponownie. Wykonaj punkty 3 oraz 4 z tego poradnika. Daj znać czy to pomogło.


N81
Voyager
Opcje
Ok zrobione, wiadomości dodane, jak teraz to włączyć i używać do wysyłania wiadomości podczas dzwonienia do mnie?

Korzysta ktoś z ochrony ID Ochrona przed spamem ,działa to?, warto to używać ?
0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@N81  napisał(a):
Ok zrobione, wiadomości dodane, jak teraz to włączyć i używać do wysyłania wiadomości podczas dzwonienia do mnie?

Na ekranie dzwonienia na samym dole powinien być widoczny napis "Wyślij wiadomość". Przeciągasz od tego napisu w górę i powinno pojawić się coś takiego jak na drugim zrzucie ekranu.

 

Screenshot_20190814-231000_Call.jpgScreenshot_20190814-231004_Call.jpg

 


@N81  napisał(a):
Korzysta ktoś z ochrony ID Ochrona przed spamem ,działa to?, warto to używać ?

Tak. Jest to przydatna funkcja i warto jej używać, ponieważ informuje o telemarketerach itd.

Korzystanie z ID rozmówcy i ochrony przed spamem


PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@N81  Również korzystam z ochrony ID Ochrona przed spamem bardzo przydatna funkcja, polecam włączyć.


0 Like
N81
Voyager
Opcje
Czy Hiya zbiera , analizuje i profiluje aktywność użytkowników (w tym przypadku moja) przez zbieranie danych z kim, kiedy ,o której godzinie i jak łączył się telefonicznie oraz przetwarza te dane, w tym tworzy bazy danych, profile, analizy itp. Jak wykorzystywane są te dane ,czy są przesyłane za granicę (USA,EU) czy dane użytkownika (imię, nazwisko, nr telefonu, rejestr połączeń, daty, etc) będą znajdować się w bazie danych Hiya ?
Klient Hiya umożliwia programistom integrowanie profili rozmówcy, profili biznesowych i informacji dotyczących reputacji telefonicznej w aplikacjach dla systemów Android i iOS, w tym funkcje Hiya blokowania połączeń i zgłaszania spamu.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@N81, numery telefonów na pewno są przetwarzane ponieważ na tej podstawie aplikacja jest w stanie informować użytkownika o potencjalnym spamie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Warunkach korzystania oraz w Polityce prywatności. Informacje te dostępne są w ustawieniach funkcji ochrony przed spamem.

 

Screenshot_20190815-090253_Phone.jpg


mrosi
Explorer
Opcje

@N81  napisał(a):

Dotyczy dzwonienia.  

Szybkie wiadomości przy dzwonienia , nie dotyczy SMS .


Dialer -> trzy kropki -> Ustawienia -> Wiadomosci szybkiego odrzucania.

 

Tam skonfigurujesz wiadomości, które telefon wyśle do osoby dzwoniącej do Ciebie.

0 Like