Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung galaxy note 10 slaby zasięg

(Temat utworzony: 17-04-2020 12:42 PM)
8494 Wyświetlenia
RolandKasprzik
Student
Opcje

Witam. 

Nie wiem co mam zrobić.

Posiadam już jakiś czas note 10 i przyznam że strasznie słabo chodzi Internet z sieci GSM. Jak chodzi o zasięg to mam praktycznie dwie kreski przez cały czas... denerwujące max! Czy to wada telefonu czy mój tel dodać na serwis? Pomocy

0 Like
20 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@RolandKasprzik  Sprawdzałeś jaki masz zasięg na innych telefonach w tym samym miejscu?


0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@RolandKasprzik, problem ze słabym zasięgiem występuje w różnych miejscach czy tylko w domu? Sprawdzałeś działanie telefonu z innymi kartami SIM?


0 Like
RolandKasprzik
Student
Opcje

Korzystam z dwóch  kart sim obecnie i obie chodzą na podobnym poziomie. Wcześniej miałem huawei mate 10 i zasięg miałem wszędzie! Jak chodzi o Internet z sim to przyznam że ciągle buforuje i doprowadza mnie do szału ten telefon? Jest na to jakaś rada czy aktualizacja?

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@RolandKasprzik, jaką posiadasz wersję oprogramowania w telefonie? Aby sprawdzić wersję przejdź kolejno do: Ustawienia > Telefon - informacje > Informacje o oprogramowaniu > Numer wersji. Wykonaj również wipe cache partition. Zabieg ten nie usuwa żadnych danych z telefonu.


0 Like
sokoleoko
First Poster
Opcje

Screenshot_20200731-133458_Settings_3653.jpgWitam podepnę się pod temat, u mnie również zasięg się pogorszył gdy zmieniłem telefon na note 10+, w czym tkwi problem?

0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@sokoleoko  problem jest od nowości?


0 Like
sokoleoko
First Poster
Opcje
tak , problem jest od nowości
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Sygnał zanika w trakcie rozmowy czy zauważyłeś jedynie mniejszą ilość kresek na ekranie startowym? Jeżeli to drugie to pamiętaj, że jest to wyłącznie orientacyjna wartość i dopóki jakość połączenia jest satysfakcjonująca to nie ma powodu do niepokoju.


0 Like
sokoleoko
First Poster
Opcje
Nie tylko jakość połączenia jest ważna, ale zasięgLTE. Ostatnio nad jeziorem porównałem dwa telefony note10+ i Huawei P9lite. P9lite 2kreski LTE natomiast note 10+ na 3G no i oczywiście buforował. Kolejny raz ,trasa szybkiego ruchu gdzie na poprzednim telefonie nigdy nie miałem problemu z zasięgiem, w note10+ podczas rozmowy urwało zasieg. Za taką cenę spodziewałem się conajmniej takiego samego poziomu zasiegu sieci co na moim starym tel. Może samsung powinien jakąś akcje serwisową zorganizować skoro wielu użytkowników odczuwa podobny problem, petycja podpisy itp?
0 Like