Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Słuchawki bluetooth

(Temat utworzony: 04-12-2019 06:58 PM)
594 Wyświetlenia
Jodła
First Poster
Opcje

Nie mogę połączyć słuchawek bluetooth Beyerdymamic Blue Byrd Wireles z galaxy note 10 plus 512gb. Nie wiem w czym problem tkwi. Note ma Snap 855 i jest to wersja hong-kong. 

0 Like
7 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Jodła  Czy telefon wyszukuje słuchawki bluetooth?


0 Like
Jodła
First Poster
Opcje

Nie wyszukuje słuchawek. Mam nawet zainstalowaną aplikacje MIY dla tych słuchawek  

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Jodła aplikacja nie przyda się do niczego, jeżeli urządzenia się nie widzą. 😞 Czy słuchawki prawidłowo wchodzą w tryb parowania?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Jodła
First Poster
Opcje

Wcale nie parują się z telefonem. Nie widzi ich . Chociaż niekiedy wyskakują jakieś cyfry coś jak adres IP. 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Jodła, spróbuj przywrócić słuchawki do ustawień fabrycznych. Poszukaj takiej informacji w instrukcji obsługi. Wykonaj również w telefonie resetowanie ustawień sieciowych i wtedy ponów próbę parowania. Przejdź kolejno do Ustawienia > Zarządzanie ogólne > Resetowanie > Resetowanie ustawień sieciowych.


Jodła
First Poster
Opcje

Jest ok! Super, wszystko działa! Reset słuchawek i ustawień sieciowych pomogły! Kolega jesteś wielki. Pozdrawiam i bardzo dziękuję za pomoc. 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Jodła, to rewelacyjna wiadomość! Zapraszam do kolejnych odwiedzin forum :winking-face:


0 Like