Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Etui Clear View Cover i Note10 plus

(Temat utworzony: 14-09-2019 03:02 PM)
590 Wyświetlenia
q10
First Poster
Opcje

Witam Wszystkich.

Mam problem polegający na tym, że po zamknięciu etui, na boku (przez przezroczystą szybkę) wyswietla się zegar i ikony powiadomień i to jest OK, jednak po kilku sekundach ikonki powiadomień znikają i zostaje tylko zegar. Podobnie jest w sytuacji gdy przy zamkniętym etui przyjdzie np. SMS, to ikona powiadomienia też znika po kilku sekundach.

Czy można zrobić tak aby ikony powiadomień nie znikały?

Taki stan rzeczy wymaga otwierania etui aby sprawdzić czy nie ma nieodebranego połączenia, wiadomości czy maila  - dotyczy to sytuacji gdy przy zamkniętym etui nie zauważy się lub nie usłyszy powiadomienia.

Przy takim stanie rzeczy etui staje się mało funkcjonalne. Nie wspomnę już o tym, że prezentowane zdjęcia etui wprowadzają w błąd konsumenta- widać na nich zegar i ikony powiadomień.

Proszę o pomoc w opisanej sprawie.

W ustawieniach Always On Display mam zaznaczone  " zawsze  wyświetlaj".

 

 

0 Like
5 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@q10, dzisiaj zamierzam kupić te etui więc dam znać jak to wygląda u mnie. Podejrzewam, że będzie dokładnie tak samo jak w przypadku poprzednich modeli czyli powiadomienia znikają po kilku sekundach i zostaje sam zegar.


0 Like
q10
First Poster
Opcje

Czekam na Twoje testy.

Swoją drogą to dość mocno ogranicza funkcjonalność takiego etui.

Czy ten problem był zgłaszamy do Samsunga?

Można spodziewać się jakiejś aktualizacji w tym temacie? Może są jakieś aplikacje, które rozwiązują ten problem?

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@q10, sprawdziłem i jest dokładnie tak jak podejrzewałem. Powiadomienia są wyświetlane przez chwilę po czym wyświetla się sam zegar. Podejrzewam, że to nie jest błąd ponieważ nawet w ustawieniach ekranu Always On Display jest informacja, że tak właśnie będzie to działać. Nie spotkałem się z aplikacją, która byłaby w stanie zmienić działanie ekranu AOD. Sugestie oraz pomysły możesz zgłaszać do firmy Samsung za pomocą aplikacji Samsung Members.


q10
First Poster
Opcje
Na pocieszenie odkryłem, że po kliknięciu bocznego przycisku zasilania, czy jak on się tam nazywa, pojawiają się ikonki powiadomień - połowiczny sukces, na otarcie łez.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@q10, na moim telefonie nie korzystam ze stale włączonego ekranu AOD. Jeżeli chcę podejrzeć godzinę i powiadomienia to albo klikam przycisk, o którym wspomniałeś albo delikatne podnoszę etui i od razu zamykam. Efekt jest dokładnie ten sam.


0 Like