Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Telefon ciągle się psuje po aktualizacjach

(Temat utworzony: 15-05-2023 09:58 AM)
563 Wyświetlenia
RafałTm
Navigator
Opcje

Dlaczego te samsungi tak się psują po aktualizacjach?

Mam od roku a52s .
Telefon mi mruga, a ostatnio bluetooth nie działa. 
Miałem kiedyś s7, później tylko huawei. 
Przesiadłem się na samsunga, bo robi naprawdę fajne zdjęcia, ale co jakąś aktualizacja systemu, to zauważam że coś się znowu zepsuło 😒
 
0 Like
6 Odpowiedzi
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@RafałTm, błędy po aktualizacjach mogą się przytrafić każdemu producentowi każdego sprzętu (nie tylko telefony).

Co do Bluetooth, to odpisałem Ci w tym wątku: https://eu.community.samsung.com/t5/seria-galaxy-a/a5-2016-parowanie-urz%C4%85dze%C5%84-bluetooth/m-...

Skoro inne urządzenia telefon widzi, to może trzeba, tak jak zasugerowałem, poszukać rozwiązania również po stronie głośnika?

Co do mrugania, to powiedz, czy już jakichś rozwiązań próbowałeś? Możesz poszukać podpowiedzi na forum, wątki dot. mrugającego wyświetlacza już się tu pojawiały.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

RafałTm
Navigator
Opcje
Dziękuję za odpowiedź.
Ogólnie mruga mi telefon, próbowałem to nagrać rejestracją ekranu, ale po na nagraniu tego nie widać.
Mój głośnik jbl jest ok, bo już dwa telefony podłączyłem pod niego, tylko mój go nie czyta.
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@RafałTm, mimo wszystko na początek sprawdź to, co napisałem Tobie w tamtym wątku i również w tamtym wątku odpisz, jak będzie.

Co do mrugania, to warto sprawdzić, jak będzie po hard resecie, żeby ustalić, czy to błąd software'owy czy hardware'owy. 


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

RafałTm
Navigator
Opcje
Kurcze hard reset to może być jedyne wyjście?
Szkoda by było tracić wszystko 😒
0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@RafałTm, możesz zrobić kopię zapasową: https://eu.community.samsung.com/t5/aplikacje-i-us%C5%82ugi/poradnik-kopia-zapasowa-czym-jest-i-jak-...

Ale sprawdź, czy wyświetlacz będzie migał, zanim wgrasz kopię zapasową, bo razem z nią możesz wgrać różne błędy.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

kocyk222
Pioneer
Opcje
Głośnik jbl może być podłączony chyba tylko do 2 urządzeń
0 Like