Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Odcień ekranu po odblokowaniu

(Temat utworzony: 15-05-2024 11:34 PM)
156 Wyświetlenia
matam
First Poster
Opcje

Z dnia na dzien zauwazylem zmiane w moim telefonie samsung galaxy a71.

Przy wlaczeniu ekranu blokady wszystko jest dobrze ale po odblokowaniu ekran blokady na sekunde zmienia odcien na zoltawy i caly telefon juz po odblokowaniu ma ten sam odcien.

Probowalem zmieniac ochrone wzroku odcien przy wlaczonej i wylaczonej sie nie zmienia , regulacje oraz filtr koloru mam wylaczone 

0 Like
6 Odpowiedzi
Teon3a
Student
Opcje
U mnie jest podobnie tylko że w nowym a54. Biel na środku ekranu wchodzi w żółć, Natomiast od góry i dołu jest biała dziwnie to wygląda. Czy oddawać tel na gwarancję?
0 Like
mr0czny
Pathfinder
Opcje
Też posiadam A71 tylko, że w moim przypadku gdy jest ciemno ekran ustawiony to się rozjaśnia i robi się taki jakby biały na chwile przy odblokowywaniu palcem
0 Like
PatrykF
Expert
Opcje

@Teon3a @matam Wydaje mi się, że to normalne, że kolory na ekranie blokady są przygaszone i nierównomierne. Pamiętam z innych wątków, że ktoś już zgłaszał telefon do serwisu z tego powodu i tam po diagnostyce okazało się, że wszystko z telefonem jest w porządku. Można zrobić reset wszystkich ustawień, aby upewnić się, że to faktycznie nie problem z ustawieniami:

Ustawienia > Zarządzanie ogólne > Resetowanie > Resetuj wszystkie ustawienia (to nie usuwa żadnych danych - można bezpiecznie wykonać).

@mr0czny To już z pewnością prawidłowe działanie. Zdaje się, że telefon podkręca jasność ekranu, aby prawidłowo zeskanować odcisk palca.

0 Like
Teon3a
Student
Opcje
Zresetowanie ustawień nic nie dało, podsyłam filmik z reddita jak mniej więcej ten problem wygląda https://www.reddit.com/r/GalaxyA54/comments/12sw4tk/the_a54_has_a_little_bit_yellow_tint_moving_with...
0 Like
PatrykF
Expert
Opcje

@Teon3a W mojej opinii jest to po prostu charakterystyka AMOLEDów i nie ma powodów do niepokoju. Możesz odesłać sprzęt na diagnostykę, ale nie sądzę, aby serwis uznał to za uszkodzenie.

Teon3a
Student
Opcje
Ok dzięki za pomoc
0 Like