Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[A70] zbyt czuły ekran

(Temat utworzony: 10-09-2019 08:51 PM)
9205 Wyświetlenia
Bujak
Apprentice
Opcje

Tydzień temu kupiłam nowy A70 w sklepie. W czasie rozmowy, kiedy telefon trzymam przy twarzy, zapala się ekran przez co dzieją się różne rzeczy (przeważnie zawieszenie rozmowy, górny rząd, środkowy przycisk). Najczęściej osoba, z którą rozmawiam po prostu się rozłącza bo mnie nie słyszy. A ja nawet o tym nie wiem bo też nie słyszę,że rozmowa została zawieszona. Jest to bardzo stresujące i denerwujące. Czy można to jakoś ustawić w ustawieniach? Czułość ekranu czy jakoś tak. Czy po prostu telefon jest popsuty? Telefon  poza tym działa w 100 % sprawnie i super. 

0 Like
15 Odpowiedzi
Bujak
Apprentice
Opcje
Dziękuję za odpowiedź. U mnie ekran się wygasza ale w trakcie rozmowy ekran się ponownie włącza i zaczyna działać.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Bujak, na Twoim miejscu w pierwszej kolejności zgłosiłbym problem za pomocą Samsung Members. Daj znać jak otrzymasz odpowiedź.


0 Like
izusiia
First Poster
Opcje

Niestety u nas w firmie jest to samo. 3 nowe telefony A70 i w każdym ten sam problem

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@izusiia, czy telefony pochodzą od operatora sieci komórkowej? Czy zostało wgrane najnowsze oprogramowanie układowe?


0 Like
Bujak
Apprentice
Opcje

Zupełnie zapomniałam tutaj odpowiedzieć. Skontaktowałam się z obsługą klienta i to było żenujące. Brak odpowiedzi na pytania, odpowiedzi nie na temat, haos jednym słowem. Jakby Pani rozmawiała z kilkoma osobami na raz. Polecono mi nie przykładać telefonu do twarzy.... zapytałam czy sobie żarty robią. Gdzie mam go trzymać? Centymetr od????

W rezultacie pomogło wyłączenie funkcji "dotknij dwukrotnie aby wybudzić" i telefon działa bez zarzutu.

0 Like
EwaK
Hotshot
Opcje

Przykro mi czytać o Twoich doświadczeniach 😕 Jeżeli nie jesteś zadowolony z obsługi klienta, pamiętaj, że zawsze możesz opisać sytuację na stronie: https://www.samsung.com/pl/info/contactus/. Na samym środku masz kontakt z Działem Reklamacji :smiling-face:

0 Like