Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[A50] Problem z ladowaniem A50

(Temat utworzony: 02-08-2019 07:41 AM)
3569 Wyświetlenia
Kinha
First Poster
Opcje

Witam. Telefon strasznie wolno się ładuje,  zazwyczaj po chwili wyskakuje komunikat o wilgotności złącza i trzeba odłączyć ładowarkę,  szybkie ładowanie przestało ładować chyba już po tygodniu od zakupu. W serwisie mówili że kondensatory są zepsute i koszt naprawy jest nieoplacalny. Czy to prawda? Nie da się naprawić portu W rozsądnej cenie? 

0 Like
8 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Kinha, rozumiem, że port USB został zalany? Jeżeli tak to niestety gwarancja nie obejmuje tego typu uszkodzeń i konieczna jest odpłatna naprawa. W sprawie cen musisz kontaktować się z konkretnym serwisem, w którym zamierzasz naprawić telefon. Nie posiadamy na forum informacji o cenach usług serwisowych.


0 Like
Kinha
First Poster
Opcje

Telefon nie został nigdy zalany. Jednakże jest szybka peknieta więc wiem że nie mam gwarancji. Chodzilo mi o to czy da się to naprawić wg. Telefon się bardzo grzeje , szybko rozladowuje, i te komunikaty co chwilę.  

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Kinha, w celu uzyskania dodatkowych informacji o możliwościach i cenach naprawy musisz kontaktować się z serwisem.


0 Like
Kinha
First Poster
Opcje
Dziękuję tyle to ja tez wiem. Liczyłam na to że ktoś miał coś podobnego po prostu, albo posiada wiedzę techniczną na ten temat.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Kinha, serwisant wykona ekspertyzę telefonu, na podstawie której bedzie wiadomo jakie elementy należy wymienić w telefonie oraz jaki jest ich koszt. Na forum możemy jedynie zgadywać co jest uszkodzone, dlatego też zasugerowałem kontakt z serwisem.


0 Like
Damian2334313
First Poster
Opcje

Nie no to jest strzał w 10 tez mam tydzień i to samo dziejie mi się z telefonem 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Damian2334313, spróbuj wykonać hard reset. Pamiętaj żeby nie przywracać kopii zapasowej ponieważ wraz z nią mogą zostać przywrócone błędy. Jeżeli to nie pomoże to konieczna będzie wizyta w serwisie.


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Damian2334313 strzał, jak strzał. Czy możesz napisać coś więcej o swoim problemie. Czy w czasie tego tygodnia stało się coś poważnego z telefonem? Podjąłeś próbę wyczyszczenia portu USB lub samego wtyku?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like