Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[A7] Galaxy A7 (2018) brak aktualizacji.

(Temat utworzony: 03-04-2019 08:24 PM)
1746 Wyświetlenia
maxprzemo
Pioneer
Opcje

Samsung Galaxy A7 2018 SM-A750FN telefon z oficjalnym oprogramowaniem XEO. Od daty premiery wyszła tylko jedna wersja oprogramowania. Ta pierwsza i ostatnia. Telefon nie dostaje comiesięcznych poprawek zabezpieczeń. Nie dostaje nawet kwartalnych aktualizacji zabezpieczeń. Telefon całkowicie olany i porzucony przez Samsunga. 

Według tej strony https://security.samsungmobile.com/workScope.smsb nie ma szans nawet na kwartalne poprawki zabezpieczeń. Po prostu Samsung wydał telefon i o nim zapomniał. Odradzam komukolwiek zakup tego modelu. 

0 Like
327 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Lubinek1946, jeżeli telefon działa poprawnie to nie widzę powodu, dla którego musiałbyś wykonywać hard reset :winking-face:


vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Lubinek1946  Nie jest już potrzebny Hard reset.

grzezal77
Journeyman
Opcje

29.03.19 żona nabyła A7 w sieci Plus, sprawdziłem i poziom zabezpieczeń jest na 1.11.2018 i Android 8.0 . Coś może wiadomo o aktualizacjach na ten model z tej sieci? Wiem że wyżej się rozpisujecie na ten temat ale szczerze już się pogubiłem czy aktualizacja już jest czy dopiero będzie .

0 Like
maxprzemo
Pioneer
Opcje

@grzezal77  napisał(a):

29.03.19 żona nabyła A7 w sieci Plus, sprawdziłem i poziom zabezpieczeń jest na 1.11.2018 i Android 8.0 . Coś może wiadomo o aktualizacjach na ten model z tej sieci? Wiem że wyżej się rozpisujecie na ten temat ale szczerze już się pogubiłem czy aktualizacja już jest czy dopiero będzie .


Dla brandu Plusa (PLS) jest to najnowsza wersja.

Czysty XEO ma też nadal Androida 8.0 tylko z nowszymi poprawkami bezpieczeństwa. Samsung nie dotrzymał słowa i nie wydał aktualizacji do Androida w wersji 9.0 Pie do końca marca dla modelu A7.

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@grzezal77, posiadasz najnowszą wersję oprogramowania dla telefonu Galaxy A7 z sieci Plus. Niestety operatorzy często zwlekają z aktualizacjami oprogramowania lub całkowicie je pomijają. Modele A7 kupione w wolnej sprzedaży posiadają lutowe poprawki zabezpieczeń. Jeżeli zależy Ci na szybszych aktualizacjach to koniecznie zerknij do tego artykułu.


0 Like
Lubinek1946
Pioneer
Opcje

Screenshot_20190403-143322_Samsung Members.jpg

Samsung zmienił jednak zdanie na temat aktualizacji dla poszczególnych telefonów.

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Lubinek1946, część aktualizacji zostało przeniesionych z marca na kwiecień. Nie rozumiem dlaczego na liście w dalszym ciągu są modele S9, S9+ oraz Note9 skoro już dawno temu otrzymały aktualizację :thinking-face:


vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@mirudo24  Trochę dziwnie to wygląda, ta lista nie ukrywam, że A6/A6+ przeskoczył z marca na maj. Gdzie wiadomo, że A6+ już ma Pie.http://doc.samsungmobile.com/SM-A605FN/XEO/doc.html

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@vdsl2, ewidentnie nie przyłożyli się do tej listy :face-with-rolling-eyes:


petruswojcik
Helping Hand
Opcje

Albo się pogubili.