Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Nieprofesjonalne i brzydkie przygaszanie tła

(Temat utworzony: 07-12-2022 04:55 PM)
603 Wyświetlenia
MaroLewy
Navigator
Opcje
Witam, po aktualizacji do One Ui 5.0, mam taki problem, że kiedy chcę przejść do ostatnio używanych aplikacji to tło przygasza się dopiero w momencie kiedy puszczę palec z ekranu. Wygląda to po prostu źle. Czy ktoś też ma ten problem? Bo nie uwierzę, że to miało tak wyglądać. 

Telefon to Galaxy A52 4G.

Wysyłam nagranie ekranu o co mi chodzi.
Nagłe wygaszanie tła


36 Odpowiedzi
Matinek
Helping Hand
Opcje
A wcześniej jak miałeś ?
MaroLewy
Navigator
Opcje
Przed aktualizacja było dobrze, tzn wygaszało się że tak powiem stopniowo, w każdym razie wyglądało to o wiele lepiej. Obstawiam że to po prostu jakiś błąd w aktualizacji.
Matinek
Helping Hand
Opcje
Dziwne bo mam ten sam telefon i mi się nic nie przyciemnia nawet na androidzie 12 bo aktualizacji nie robiłem jeszcze.
Mnie zastanawia dlaczego u ciebie jest ikona bluetooth a u mnie jej brak mimo włączonego.
W1234567890
Helping Hand
Opcje
Ikonka się pokazuje bo jest połączony z jakimś urządzeniem.
Matinek
Helping Hand
Opcje
Aha to gorzej zrobili znowu, na starym telefonie zawsze była ikony i człowiek wiedział żeby wyłączyć.
Cert
Navigator
Opcje
Tło się rozmywa ale to jest i powinno być w mgnieniu oka bez takiego widocznego przejścia.
Matinek
Helping Hand
Opcje
Może już coś wcześniej miałeś źle jezeli tez ci przyciemnialo nawet jezeli wolniej bo mi nigdy nic takiego nie było.
Może ktoś jeszcze potwierdzi kto ma ten telefon.
Matinek
Helping Hand
Opcje
Jak widać na filmiku tło ma rozmyte też ma od razu , tylko po chwili dziwnie mu ciemnieje.
Cert
Navigator
Opcje
Zgłoś problem w sekcji wyświetlacz do supportu Samsunga. Przez apkę Samsung Members koniecznie z logami nie tylko sam filmik.