Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[A7] Galaxy A7 (2018) brak aktualizacji.

(Temat utworzony: 09-12-2018 10:36 AM)
8988 Wyświetlenia
maxprzemo
Pioneer
Opcje

Samsung Galaxy A7 2018 SM-A750FN telefon z oficjalnym oprogramowaniem XEO. Od daty premiery wyszła tylko jedna wersja oprogramowania. Ta pierwsza i ostatnia. Telefon nie dostaje comiesięcznych poprawek zabezpieczeń. Nie dostaje nawet kwartalnych aktualizacji zabezpieczeń. Telefon całkowicie olany i porzucony przez Samsunga. 

Według tej strony https://security.samsungmobile.com/workScope.smsb nie ma szans nawet na kwartalne poprawki zabezpieczeń. Po prostu Samsung wydał telefon i o nim zapomniał. Odradzam komukolwiek zakup tego modelu. 

0 Like
327 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@maxprzemoA dlaczego tak twierdzisz chyba żaden telefon nie otrzymuje co miesiąc aktulizacji androida nawet mój A6 2018.

0 Like
maxprzemo
Pioneer
Opcje
Nie chodzi mi o aktualizacje Androida tylko o poprawki zabezpieczeń. A te są wydawane co miesiąc. W linku jaki podałem możesz sobie sprawdzić jakie modele są w jakim programie. Twój model telefonu jest na liście kwartalnych aktualizacji https://security.samsungmobile.com/workScope.smsb a mojego nie ma wcale. I nie dostaje żadnych aktualizacji. Poziom poprawek bezpieczeństwa "1 września 2018" a ty jak masz w swoim telefonie?
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@maxprzemoPoprawki są wydawane co kwartał a nie co miesiąc mój A6 2018 SM-A600FN też na dziś ma "1 września 2018"

Dla wersji od T-mobile aktulizacje były 20.05.2018,30.07.2018 i 05.11.2018 od premiery lada dzień będzie kolejna aktulizacja bezpieczeństwa. 

0 Like
maxprzemo
Pioneer
Opcje
Dla flagowych modeli poprawki są wydawane co miesiąc. Masz je wyszczególnione w zakładce "Current Models for Monthly Security Updates" https://security.samsungmobile.com/workScope.smsb
Taki Galaxy A8 2018 dostaje aktualizacje co miesiąc.
Twój model jest w "Current Models for Quarterly Security Updates" czyli zgodnie z tym co napisałeś aktualizację dostajesz co około trzy miesiące. Masz aktualizację z 05.11.2018.
Mojego nie ma wcale na tej liście. I nie dostał jeszcze żadnej aktualizacji.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

A od kiedy twój telefon jest  na Polskim rynku ? A czy aktulizacje bezpieczeństwa co miesiąc są dla ciebie bardzo ważne może zapytaj się jutro na infolini czy coś wiedzą na temat tel 22 607 93 33.

0 Like
maxprzemo
Pioneer
Opcje
Chciałbym się dowiedzieć czy ten model dostanie jakiekolwiek aktualizacje. Nie muszą być co miesiąc, mogą być co kwartał. A na dzisiaj nie ma żadnej informacji. Po prostu wygląda to tak jakby ktoś w Samsung Polska zapomniał że mają w ofercie taki model telefonu jak Galaxy A7 2018.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@maxprzemo proponuję wstrzymać się z tezą o braku aktualizacji. Od początku grudnia wydawane są aktualizacje dla urządzeń z multiCSC, więc niedługo pojawi się i dla XEO.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@maxprzemoJuż nie długo otrzymasz aktualizacje kwartalną z końcówką "1ARK3" a masz teraz "1ARIC

0 Like
maxprzemo
Pioneer
Opcje
@ Szewcu72 Nie rozumiem tylko dlaczego tego modelu nie ma w comiesięcznych aktualizacjach bezpieczeństwa? To taki A5 2016 dostaje do dzisiaj co miesiąc poprawki zabezpieczeń. A z Galaxy A7 jest problem żeby dostał kwartalną aktualizację.
0 Like