Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

[A50] Samsung prezentuje nowy telefon Galaxy A50

(Temat utworzony: 26-02-2019 08:31 PM)
563 Wyświetlenia
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Samsung zaprezentował nowy telefon Galaxy A50. Urządzenie posiada lekko zaokrąglone krawędzie oraz wyświetlacz AMOLED Infinity-U z wycięciem na przedni aparat selfie. Przekątna ekranu wynosi aż 6.4" i posiada rozdzielczość FHD+. Podobnie jak w nowych modelach S10 oraz S10+ nowy smartfon A50 posiada wbudowany w ekran czytnik linii papilarnych.

 

A50_R-Perspective_Blue1.jpg

 

Specyfikacja techniczna Galaxy A50:

 

  • Wyświetlacz: 6.4” FHD+ (1080×2340) Super AMOLED, Infinity-U
  • Wymiary: 158,5 x 74,7 x 7,7 mm
  • Wzornictwo: 3D Glasstic
  • Procesor: Quad 2,3GHz + Quad 1,7GHz
  • Potrójny aparat:
    Przód – 25MP FF (F2.0)
    Tył – 25MP AF (F1.7) + 5MP FF (F2.2) + 8MP FF (F2.2)
  • Pamięć: 4 GB / 128 GB
  • Bateria: 4000 mAh
  • Inne cechy i funkcje: Odblokowywanie za pomocą odcisku palca na ekranie, szybkie ładowanie1, Bixby Vision, Bixby Voice, Bixby Home, Bixby Reminder

 

Urządzenie będzie dostępne w czterech nowych, charakterystycznych opcjach kolorystycznych: czarnym, białym, niebieskim i koralowym, zainspirowanych rozproszonym światłem. Telefon zadebiutuje w Polsce w przyszłym miesiącu. Na ten moment nie jest znana cena urządzenia.

 

A50_Back_Black.jpgA50_Back_Blue.jpgA50_Back_Coral.jpgA50_Back_White.jpg

 

Jak Wam się podoba nowy model Galaxy? :smiling-face-with-sunglasses:


13 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kamil40013, teraz spojrzałem i masz rację. Widocznie wstawili na szybko a teraz doprecyzowują szczegóły oferty :face-with-rolling-eyes:


Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Sprowadzenie telefonu z zagranicy przecież trochę trwa. :face-with-stuck-out-tongue-and-winking-eye:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Można już poczytać na oficjalnej stronie https://news.samsung.com/pl/samsung-galaxy-a50-juz-w-sprzedazy

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Do kompletu wklejam oficjalną specyfikację techniczną :winking-face:

 

Specyfikacja-A50.jpg