Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

[A5] Problem z dźwiękiem Galaxy A5 2017

(Temat utworzony: 05-03-2019 07:44 PM)
6841 Wyświetlenia
LajlaXO
Journeyman
Opcje

Hey! Dzisiaj mój telefon się zbuntował, mianowicie stwierdził, że dźwięki mi do szczęścia nie są potrzebne 🤬 Próbowałam wszystkiego, wyłączania i ponownego włączania telefonu, podgłaszania dźwięków, nawet je w ciemno zmieniłam bo prócz tego jak ktoś dzwoni nic nie słychać. Co ja jeszcze mogę zrobić? Dodam, że koleżance zrobiło się tak w sobotę i jeszcze się nie przestawiło 🤷‍♀️ Help! Bo ludzie piszą a ja po godzinie lub więcej odp. 😞

 

 

Przeniosłem temat do odpowiedniego działu //DamianK

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@LajlaXO, sprawdź w ustawieniach powiadomień czy przypadkiem nie są wyłączone dźwięki. Przejdź kolejno do: Ustawienia > Powiadomienia aplikacji > Wiadomości > Ogólne powiadomienia > Styl powiadomienia i ustaw opcję Dźwięk i wyskakujące okno oraz Wiadomości > Nowe wiadomości > Style powiadomienia i ustaw Dźwięk i wyskakujące okno. Dokładnie to samo wykonaj dla aplikacji Facebook. Ściężkę dostępu podałem na przykładzie systemu Android Pie więc u Ciebie może być trochę inaczej.


Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

17 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@LajlaXO tak samo z siebie raczej się nie zrobiło. :smiling-face-with-sunglasses: Czy przed była jakaś aktualizacja, czy instalowałaś jakieś aplikacje przed zaistnieniem problemu?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@LajlaXO  Żadnych dzwięków nie ma a   np. z odtwarzacza muzycznego również nie działają? 


0 Like
LajlaXO
Journeyman
Opcje
Nie, ja rzadko coś pobieram...:(
0 Like
LajlaXO
Journeyman
Opcje
Muzyka działa.
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@LajlaXO   Ustawienia > Dzwięki i wibracja > Dzwonek > i tutaj sprawdzić czy jest wybrany jakiś dzwonek czy może jest "cichy".

 


0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@LajlaXO gdy starałaś się zmienić dźwięki, czy ich nazwy wyświetlały się poprawnie? Czy korzystałaś z wersji fabrycznych, czy miałaś wgrane jakieś własne? Nic nie instalowałaś, tak napisałaś, ale nadal nie wiemy, czy nie pojawiła się jakaś aktualizacja całego systemu?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
LajlaXO
Journeyman
Opcje
Nie, nie pojawiła się aktualizacja. Wszystko wygląda normalnie pomijając fakt, że dźwięków wiadomości i fb nie słychać.
0 Like
LajlaXO
Journeyman
Opcje
Proszę Cię to była pierwsza rzecz do której zajrzałam:)
0 Like
Rozwiązanie
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@LajlaXO, sprawdź w ustawieniach powiadomień czy przypadkiem nie są wyłączone dźwięki. Przejdź kolejno do: Ustawienia > Powiadomienia aplikacji > Wiadomości > Ogólne powiadomienia > Styl powiadomienia i ustaw opcję Dźwięk i wyskakujące okno oraz Wiadomości > Nowe wiadomości > Style powiadomienia i ustaw Dźwięk i wyskakujące okno. Dokładnie to samo wykonaj dla aplikacji Facebook. Ściężkę dostępu podałem na przykładzie systemu Android Pie więc u Ciebie może być trochę inaczej.