Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Samsung przedłuża wsparcie aktualizacyjne dla smartfonów i tabletów Galaxy

(Temat utworzony: 22-07-2022 09:13 PM)
533 Wyświetlenia
W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
  Wsparcie aktualizacyjne ponownie przedłużone 
 
R.png

Dwa lata temu Samsung ogłosił, że wydłuża wsparcie aktualizacyjne dla smartfonów o rok. Oznaczało to, że smartfony będą dostawały 3 lata dużych aktualizacji systemowych oraz dodatkowy rok wsparcia poprawkami zabezpieczeń. 

Samsung podnosi poprzeczkę i wydłuża wsparcie o jeden rok. Od teraz wybrane smartfony będą dostawać aktualizacje systemowe 4 lata od wyjścia urządzenia + dodatkowy rok poprawek zabezpieczeń. Sumując, wychodzi 5 lat!
 
 
Oto lista urządzeń, które dostaną wydłużone wsparcie:
 
  • Seria Galaxy S21: S21|S21+|S21 Ultra 
  • Seria Galaxy S22: S22|S22+|S22 Ultra
  • Seria Galaxy S23: S23|S23+|S23 Ultra
  • Galaxy Z Flip 3 oraz Galaxy Z Fold 3 
  • Galaxy Z Flip 4 oraz Galaxy Z Fold 4 
  • Galaxy Z Flip5 oraz Galaxy Z Fold 5
  • Wybrane modele serii A
  • Samsung Galaxy S21 FE 5G 
  • Samsung Galaxy S23 FE 5G
  • Seria Galaxy Tab S8 
  • Seria Galaxy Tab S9
  • Seria Galaxy Tab S9 FE
OIP (1).jfif
 
Seria Galaxy S21 
Otrzymane : One UI 4, One UI 5, One UI 6
Pozostało: One UI 7
 
Galaxy-S22-series-and-tablets.jpg
 
Seria Galaxy S22 
Otrzymane : One UI 5, One UI 6
Pozostało: One UI 7, One UI 8 
 
image
Seria Galaxy S23
Otrzymane: One UI 6
Pozostało: One UI 7, One UI 8, One UI 9
 
Samsung-Galaxy-Z-Fold-3-vs-Galaxy-Z-Flip-3-elegance-or-productivity (2).jpg
 
Galaxy Z Flip 3 oraz Galaxy Z Fold 3
Otrzymane : One UI 4, One UI 5, One UI 6
Pozostało: One UI 7
 
image
 
Galaxy Z Flip 4 oraz Galaxy Z Fold 4
Otrzymane: One UI 5, One UI 6
Pozostało: One UI 7, One UI 8





image

Galaxy Z Flip 5 oraz Galaxy Z Fold 5 
Otrzymane: One UI 6
Pozostało: One UI 7, One UI 8, One UI 9


 
Samsung_Galaxy_S21_FE_O7wK.jpg
 
S21 FE
Otrzymane: One UI 5, One UI 6
Pozostało: One UI 7, One UI 8

S23 FE


image

Otrzymane: One UI 6
Pozostało: One UI 7, One UI 8, One UI 9


 
image
 
Seria A
Do Androida 14 będzie ostatnia
  • Samsung Galaxy A52
  • Samsung Galaxy A52 5G
  • Samsung Galaxy A52s 5G
  • Samsung Galaxy A72

Do Androida 16 
• A33 
• A53 
 
Do Androida 18
•A15 5G
•A15 4G
•A25 5G 
• A35 
• A55 

Tablety

Seria Galaxy Tab S8 
 
 
image
 
 
Otrzymane aktualizacje: One UI 5, One UI6
 
Pozostało: One UI 7, One UI 8 



Seria Galaxy Tab S9

image


Otrzymane: One UI 6
Pozostało: One UI 7, One UI 8, One UI 9


Seria Tab S9 FE

image

Otrzymane: One UI 6

Pozostało: One UI 7, One UI 8, One UI 9

Lista jest aktualizowana na bieżąco i jeśli jakiegoś modelu na niej nie ma, to nie jest on objęty tym wsparciem

512 Odpowiedzi
Damian71
Student
Opcje
Wygląda na to, że lepiej jest kupić iPhona. Mam Note 10plus 3 rok, wcześniej S9plus telefony dość drogie aby wsparcie było tak mizernie krótkie. Myślę, że 5lat to minimum lub cena aparatów jest o połowę za wysoka.
Rozwiązanie
W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam,
Dlatego właśnie Samsung wydłuża wsparcie dla nowych modeli 4 lata dużych Update + rok poprawek.
Prawda jest taka, że urządzenie wspierane zbyt długo pod wpływem aktualizacji gorzej pracuje ( mówię tu chociaż o iPhone).

Samsung prowadzi optymalną politykę aktualizacji tak aby urządzenie działało jak najpłynniej przez długi czas
piti82
Navigator
Opcje
No to dobra informacja (S21Ultra i ZFlip 3)
Tyciu
Navigator
Opcje
Widzę że mój S21 Ultra będzie służył i służył .....🙂 Brawa dla Firmy za słuszne decyzję,a konkurencja cóż...kolejna lekcja do odrobienia 😁
pejosz
Explorer
Opcje
Miałem s7, s10e mam a20 ultra. Mam też iphone 7 i on nadal normalnie i płynnie działa s7 to już kalkulator. Apple kosztuje obecnie tyle co samsung i moim zdaniem obie marki są obecnie na podobnym poziomie ale apple są lepiej dopracowane. Mój flagowy s20ultra miał sporo wad na początku.
brytan
Journeyman
Opcje
Super pomysł 💡
wojtorex
Explorer
Opcje
Dlaczego samsungi s10 s10e w pierwszej wersji. Miał dostać aktulizacje. Do. Androida 13 a w chwili obecnej. To Android ogłosił że samsungi seri s10 i s10e takiej aktualizacji nie dostanie według mnie. To samsungi s10 i s10e. Są. O wiele lepsze. Niż. Te samsungi. A53 5g. Jest. Wręcz nie fer i mega zagrywki tego typu to mega psuje. Markę samsnga

wojtorex
Explorer
Opcje
Było by za piękne pewno żeby taki samsung Galaxy S 10 lub s10e miały trochę dłuższy okres wsparcia technicznego i aktualizacji np. S10 I s10e tak jak wcześniej pisano było że na pewno otrzymają aktualizacji do Android 13 nie wiem dlaczego tak nie można było by zrobić, lepiej by było gdyby gdyby samsung Galaxy wprowadził dożywotnie wsparcia techniczne i aktualizacji na Android na samsungi seri s10 w zwyż nie 4letnie wsparcia techniczne i aktualizacji ale np. 6letnie. Dało by to mega plusa. A i. Zwykły klient. Byłby zadowolony i. Więcej ludzi by. Wybierało. Samsunga seri S10 np
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Zachęcam do zgłoszenia sugestii za pomocą aplikacji Samsung Members. W poniższym odnośniku znajdziesz instrukcję.

Wskazówka - zgłaszanie sugestii do firmy Samsung
https://eu.community.samsung.com/t5/aplikacje-mobilne-i-us%C5%82ugi/porada-jak-zg%C5%82osi%C4%87-sug...


wojtorex
Explorer
Opcje
Witam hyba się nie zrozumieliśmy mi nie. Chodzi o aktulizacje samsung s20 tylko tak się jeszcze składa ze nie dawno to samsung się wychwalał ze 4 letnie samsungi galaxy seri s10 ,s10e, s10+, otrzymają gwarancji ze dostana na pewno aktulizacje do androida 13 i wejście do ONE UI 5.0 , było to więc,zagwarantowana opcja, tylko że mam do SAMSUNGA takie pre prostych pytań 1 dlaczego firma samsung okłamuje klientów , wprowadza swoich klientów na manowce , jeśli ktoś wcześniej obiecuje i gwarantuje ze taki samsung s10 też otrzymają aktulizacje do androida 13 to niech będzie zagwarantowane. Ja jestem użytkownikiem samsug s10e jestem z niego smartphone zadowolony i narazie nie jestem zainteresowany przejścia na leszy model więc właśnie samsung Galaxy seri s10 e jest smartphone. Mega wydajnym i aktuanym którego mogę polecić z pewnym plusem ze jest mega , nie staty nie mogę go tak aż zachwalać gdyż jest to kłamstwo z strony samsung bazie fer tak tylko podcinacie. Sobie na. Której siedzicie, z