Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dual sim i karta pamięci

(Temat utworzony: 06-08-2020 10:50 AM)
2614 Wyświetlenia
Liafar
Student
Opcje

Dzień dobry,

 

Dopadł mnie szum informacyjny, więc chciałbym coś wyjaśnić.... Z lektury tego forum dowiedziałem się, że Samsung oficjalnie nie pozwala na używanie jednocześnie dwóch kart sim oraz karty pamięci, można używać jednej karty sim, oraz zamiennie - karty sim lub karty pamięci, ewentualnie E-Sim. Tymczasem kolega zakupił właśnie Samsunga A51 i używa wszystkich trzech kart jednocześnie. Czy to znaczy, że dla niektórych modeli są wyjątki? Jeśli tak, to dla których? Noszę się z zamiarem wymiany mojego S8 na inny model, ale zależałby mi właśnie na możliwości używania obydwu kart sim (służbowej i prywatnej) oraz karty pamięci jednocześnie. 

 

Pozdrawiam,

20 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Liafar  Mam model A6 2018 i mogę używać dwóch kart SIM i karty pamięci równocześnie.

Liafar
Student
Opcje

@vdsl2  napisał(a):

@Liafar  Mam model A6 2018 i mogę używać dwóch kart SIM i karty pamięci równocześnie.


Dzięki, a modele z serii S?

0 Like
CzaCzin
Apprentice
Opcje
w modelu z serii S możesz użyć albo 2 sim albo 1 sim i jednej karty pamięci, wynika to z wielkości tacki w której motujesz karty, aktualnie posiadam S20+ i mam do wyboru albo dual sim albo sim i karcioche pamieciochy 😉
0 Like
Members_hdVDFBQ
First Poster
Opcje

Hej mam A70 i tacka jest na 3 karty , dwie simki i 1 pamięci , w którym jeszcze modelu jest to możliwe?  

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Members_hdVDFBQ  A jaki model ciebie interesuje? 

0 Like
adic21
Journeyman
Opcje

Witam,

Proszę o pomoc we wskazaniu smartfonów serii A z końcówką 2 lub 3 (tj. np A52, A53), które mają możliwość zainstalowania jednocześnie dwóch kart sim i karty pamięci - a więc posiadają trzy sloty, a nie hybrydowy dual sim.

0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
@adic21 Witam. Niestety opisane telefony A52 i A53 to hybryda. Modele które posiadają taką mozliwosc z serii A i M to A32, A12, A13, M22, A22, A23, A03, A03s Dodam tylko ze w przypadku serii S22 nie ma możliwości już nawet zainstalowania karty pamięci.
adic21
Journeyman
Opcje
Czyli Samsung w wyższych modelach serii A praktycznie stosuje wyłącznie hybrydowy dual sim
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Dokładnie tak. Z ciekawości dodam że Iphone przymierza się na całkowite wycofanie slotu karty SIM a co za tym idzie jeśli to zrobią to i pewnie większość producentów za tym pójdzie w przyszłości.