Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung Notes (Note8) - lokalizacja notatek

(Temat utworzony: 15-11-2017 02:25 PM)
10176 Wyświetlenia
Krakers
Explorer
Opcje

Mam pytanie odnośnie aplikacji Samsung Notes na Note 8. Gdzie trzymane są moje notatki z tej aplikacji? 

Chciałbym synchronizować je z moim komputerem, jednak dostępna do tego jest tylko aplikacja na Windowsa, którego nie używam, więc muszę poradzić sobie z tym inaczej. 

Pytam o lokalizację w menadżerze plików 

13 Odpowiedzi
Arkadiusz69
Voyager
Opcje
No, właśnie. Tak moze być, o czym świadczy, ze na Note10+ zamiast snote byla/jest preinstalowana notatki samsung. Ehhh, czy Oni naprawdę muszą iść z wszystkim do tyłu. Problem w tym , że app notatki samsung nie wyszukuja danej notatki po słowie w notatce , a TYLKO po nazwie notatki. snote wyszukiwał po wszystkim. i jak ja mam znaleźć jakąś notatke po słowie sprzed 7 lat ? Absurd . Notatki samsung nie maja tej podstawowej funkcjonalności.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Jeżeli uważasz, że w aplikacji Samsung Notes powinna pojawić się nowa funkcjonalność to koniecznie zgłoś sugestię za pomocą aplikacji Samsung Members. W poniższym odnośniku znajdziesz instrukcję.

 

https://eu.community.samsung.com/t5/aplikacje-mobilne-i-us%C5%82ugi/porada-jak-zg%C5%82osi%C4%87-sug...


0 Like
WAncient
First Poster
Opcje

A gdzie gwarancja dla klienta? To co oni robią to jest jakaś żenada... 

0 Like
WAncient
First Poster
Opcje

Ja mam A01 i jedyne, co mi pasowało to udostępniłem pliki na dyskgoogle, synchronizowałem na komputer, a potem sobie skopiowałem na telefon. 

"Telefon, który pozwala zobaczyć więcej i komunikować się w całkowicie nowy sposób. Z Galaxy Note8 wielkie rzeczy już na Ciebie czekają." Samsung o Note8... śmieszne jak działają wasze telefony. 

0 Like