Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z kontrolerem gear vr

(Temat utworzony: 16-04-2018 10:49 PM)
4988 Wyświetlenia
Elunia1526
Explorer
Opcje

Cześć.

Po zakupie gogli z kontrolerem wszystko zainstalowałam. Fajnie wszystko działało. Jakiś czas nie używałam gogli i teraz mam problem z połączeniem kontrolera z telefonem. Po włączeniu przycisku Home, lampka miga, więc baterie są ok:-) bluetooth też mam włączony:-) Czy miał ktoś z Was taki sam problem? Macie sposób na ponowne korzystanie z kontrolera?

Posiadam Samsung S8+, okulary Gear VR, kontroler ET-YO324.

Pozdrawiam.

0 Like
31 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Usuń urządzenie z telefonu i sparuj je ponownie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Elunia1526
Explorer
Opcje
W Oculus? Nie widzę tam takiej opcji.
0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć @Elunia1526

Wejdź w ustawienia bluetooth w telefonie i tam usuń kontroler z zapamiętanych urządzeń.

 

0 Like
Elunia1526
Explorer
Opcje

Ok. Usunąłam. Później spróbuje połączyć.

Dziękuję za odpowiedź:)

0 Like
Elunia1526
Explorer
Opcje
Gdy chce sparować, to wyskakuje informacja, że nie można znaleźć kontrolera.
0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

@Elunia1526

 

Czy w momencie parowania dioda kontrolera miga na zmianę na zielono, czerwono i niebiesko?

Co się dzieje, gdy w trybie parowania przytrzymasz jeszcze raz przycisk home i próbujesz jeszcze raz sparować?
Czy próbowałaś wyjąć na kilka chwil baterie, gdy kontroler jest w trybie parowania, włożyć je ponownie i spróbować połączyć kontroler z telefonem, ponownie wprowadzając go w tryb parowania?

Czy parowanie odbywa się za pomocą ustawień telefonu, czy aplikacji Oculus VR?

 

 


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
Elunia1526
Explorer
Opcje
Tak, podczas parowania dioda miga na zmianę na zielono, niebiesko i czerwono.
Gdy przciskam jeszcze raz przycisk Home podczas parowania, dioda zaczyna migać od nowa, a w telefonie wyskakuje informacja, że nie można znaleźć kontrolera.
Wyjmowałam baterie, zmieniałam na inne, bez zmian.
Parowanie robie za pomocą Oculus.
0 Like
Elunia1526
Explorer
Opcje

Screenshot_20180417-180132_Settings.jpg

 

Screenshot_20180417-175946_Oculus.jpg

 

Nawet jak wchodze do bluetooth, to od razu przekierowuje mnie do Oculus.

0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje
Spróbuj proszę wyczyścić pamięć podręczną (a najlepiej dane) aplikacji Oculus VR, wymuś jej zatrzymanie i spróbuj jeszcze raz, koniecznie przez aplikację. :smiling-face:

Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like