Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z dotykiem po aktualizacji do Android 12 One UI 4.1

(Temat utworzony: 08-07-2022 01:20 PM)
3752 Wyświetlenia
Igorixxx
Explorer
Opcje
Witam
Posiadam Samsunga Galaxy M11 i po dzisiejszej aktualizacji do Androida 12 zaczął mi nie działać dotyk np. przy oglądaniu filmu na YT lub czytaniu jakiegoś artykułu ni stąd, ni z owąd dotyk się poprostu zawiesza. Dopiero po zablokowaniu i odblokowaniu ekranu lub za ...entym kliknięciem dziala normalnie i tak w kółko. Proszę o odpowiedź bo jest to bynajmniej dziwne i nie chce mi się fatygować z naprawami tego telefonu.
69 Odpowiedzi
MaroLewy
Navigator
Opcje
Cześć, miałem podobny problem i powodem okazało się włączone ustawienie "ochrony przed przypadkowym dotknięciem". Od kiedy to wyłączyłem to nie miałem więcej tego problemu więc może warto spróbować. Wysyłam screena gdzie się to ustawienie znajduje. Pozdrawiam 20220708_132627_7156_1657279587.png
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Igorixxx  Witam

Czy mamy założone na wyświetlaczu jakieś szkło ochronne? Jeżeli to nastąpiło po ostatniej aktualizacji warto ewentualnie wykonać Wipe Cache Partition, może to usunąć ewentualne błędy po aktualizacji. Czy było to już wykonywane?


PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@MaroLewy  Dziękujemy za informacje :smiling-face:


Igorixxx
Explorer
Opcje
Witam
Szkła ochronnego nie mam a WCP jeszcze nie robiłem
0 Like
Igorixxx
Explorer
Opcje
Dziękuje bardzo
0 Like
Igorixxx
Explorer
Opcje
Wykonałem Wipe Cache Partition i dalej jest ten problem
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Igorixxx  No cóż pozostaje hard reset 😞


mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Pamiętaj żeby nie przywracać kopii zapasowej po resetowaniu. Zdarza się, że wraz z kopią przywracane są błędy.


Igorixxx
Explorer
Opcje
👍👍
0 Like