Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Połączenie przychodzące - historia numeru.

(Temat utworzony: 28-11-2018 09:16 PM)
5260 Wyświetlenia
inflamator
Explorer
Opcje

Cześć wszystkim.

Mam pytanie.

Mój poprzedni telefon - Galaxy S5 active miał taką funkcję, że jeśli ktoś do mnie dzwonił, to telefon wyświetlał mi historię dla tego numeru (np. treść poprzedniego smsa, albo o której było ostatnie połączenie).

Aktualnie używam Galaxy Note 8 i nie mam tej funkcji, ale kiedy przeglądam ustawienia, to mam czasem wrażenie, że się pogubiłem.

Czy jest taka opcja i czy ktoś wie, jak ją włączyć?

0 Like
16 Odpowiedzi
inflamator
Explorer
Opcje

A jak zrobić tego wipe'a?

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@inflamator w tym temacie jest wszystko ładnie opisane: Soft / Hard Reset oraz Tryb bezpieczny.

Tylko wybierz opcję wipe cache partition (tę niżej), nie wipe data/factory reset.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
inflamator
Explorer
Opcje

Ok, sprawdzę.

A w międzyczasie kilka pytań, skoro u Ciebie to działa: 

Czy gdy dany numer do Ciebie dzwoni, to czy widzisz też ostatnie połączenie/a, czy tylko sms? Czy korzystasz z dwóch kart sim? Jeśli tak, to czy działa na obie karty? 

Czy działa dla numerów nieznanych? 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Telefon pracuje z jedną kartą. W czasie połączenia widzę to co było ostatnio. Albo wiadomość, albo połączenie.
W przypadku numerów, których noe mam w kontaktach, bo o takie chyba chodzi, historia również działa.
Teraz przeglądając historię zauważyłem, że mogę wyświetlać rozmowy nagrane, choć opcja nagrywania nie jest aktywna. Ale to beta dziewiątki.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
inflamator
Explorer
Opcje

No i dotarłem do *****ycznego odkrycia. Opcja mi działa pod warunkiem, że połączenie przychodzące przyszło przy odblokowanym ekranie o_O.

Możesz sprawdzić, czy u Ciebie też nie wyświetli ostatniej aktywności przy zablokowanym ekranie? 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Teraz nie mam jak. Nikt mnie nie kocha i nie chce do mnie zadzwonić. :smiling-face-with-sunglasses: Żarcik taki. :grinning-face-with-one-large-and-one-small-eye:

Może ktoś z forumowiczów ma możliwość sprawdzenia? :thinking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

@inflamator masz rację! Sprawdziłem na Note9 i Note8. Informacje o ostatniej aktywności nie pojawiają się przy zablokowanym ekranie. Nie wpadłem na to wcześniej.

 

Nie widzę opcji w ustawieniach, która pozwoli pokazać ostatnią aktywność przy zablokowanym ekranie.

 

0 Like