Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wyskakujace okno "odczyfruj karte pamieci"

(Temat utworzony: 29-11-2018 06:38 PM)
442 Wyświetlenia
pisz
First Poster
Opcje

witam,

po aktualizacji androida z 7 na 8.1 na moim j5 kilka razy na dzien pojawia sie / wyskakuje okno "odczyfruj karte pamieci".

karta sd jest zaszyfrowana;

operacja odszyfrowania i ponownego zaszyfrowania nic nie pomogla.

jaki moze byc powod takiego zachowania ?

 

pisz

0 Like
5 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

A sprawdzałeś, czy to powiadomienie systemowe, czy może jakaś aplikacja próbuje uzyskać dostęp do karty?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
pisz
First Poster
Opcje
nie bardzo wiem jak to sprawdzić;
ogolnie karta jest dostepna, wszystkie aplikacje zainstalowane na karcie pracuja bez zastrzezen i poza wyskakujacym oknem ustawien ("odszyfruj .." ) nic innego nietypowego nie zauwazylem

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Czy na karcie masz jakieś pliki powiązane z konkretnymi aplikacjami, do których te mogą się odwoływać?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
pisz
First Poster
Opcje

tak, oczywiscie, na karcie mam zainstalowana aplikacje,

mam też zainstalowane aplikacje w pamieci telefonu które korzystają z danych zapisanych na karcie

tylko nie bardzo rozumiem jaki to ma niby wpływ - wszystkie dane na karcie moge przegladac, zmieniac,

dogrywać, kasować,.... i nic - okno "odszyfruj karte pamieci" nie wyskakuje;

telefon pracuje normalnie bez wzgledu na to czy uruchamiam aplikacje zainstalowane w pamieci telefonu, czy na karcie;

okno "odszyfruj karte pamieci" potrafi wyskoczyć gdy zadna aplikacja nie jest uruchomiona

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Być może doszło do uszkodzenia samej karty. Warto ją odszywroć i wykonać format na kompie i sprawdzić czy problem będzie się powtarzał po jej ponownym zainstalowaniu w telefonie.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like